VIP Sport

4. února 2019 • 17:27

Největší hit při nudném Super Bowlu: první muži mezi roztleskávačkami!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Během nudného Super Bowlu byli největším hitem. Napoleon Jinnies a Quinton Peron se stali prvními muži mezi cheerleaders, kteří vystupovali při finále amerického fotbalu. Během nejsledovanější sportovní události planety na sebe strhli obrovskou pozornost a fanoušci si je zamilovali.Bylo na nich znát, že prožívají životní moment. Napoleon a Quinton během Super Bowlu zářili štěstím a neustále se smáli. Vždyť se jim splnil sen. Oba muži patřili do skupiny čtyřiceti roztleskávaček Los Angeles Rams, jež vystoupili během Super Bowlu.

„Nemohl jsem se přestat usmívat,“ popsal stroze své pocity Peron a stejně na tom byl i kolega Jinnies. Co na tom, že jejich tým prohrál 3:13 s New England Patriots. Pro dva tanečníky nebylo důležité vyhrát, ale zúčastnit se a to se jim podařilo.

Navíc nejen na sociálních sítích jim lidé vyjadřují podporu a fandí jim. „Myslím, že jsme přinesli jinou, novou energii. Je to jako pohádka,“ rozplýval se Quinton Peron. Za to hráči z Los Angeles Rams, které tanečníci povzbuzovali, byli zdrceni z porážky.

Dva muži mezi cheerleaders přepsali historii na letošním Super Bowlu
Dva muži mezi cheerleaders přepsali historii na letošním Super Bowlu

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud