VIP Sport

7. února 2019 • 10:00

Co manažerovi Hrdličkovi nejvíc komplikuje práci? Plíšková není opička!

Autor: ris
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zatímco ostatní tenisové hvězdy se snaží mít mediální obraz co nejlepší, Karolína Plíšková (26) na to jde opačnou cestou. „Kája si ho spíš kazí, protože na veřejnosti není taková showmanka nebo opička, která by se někde předváděla,“ přiznal v rozhovoru pro deník Sport její manažer a zároveň životní partner Michal Hrdlička (30).Televizní komentátor ví, o čem mluví. Svoji milou zná jako nikdo. „Je to neuvěřitelně zábavná a milá holka. Uvědomuje si, že pro tenis dělá absolutní maximum, ale už jí taky osud připravil situace, díky nimž moc dobře ví, že tenis není všechno,“ upozornil.

Právě kamenná tvář jeho manželky mu práci lehce komplikuje. „Na jednu stranu je to škoda a mě to mrzí z pohledu PR manažera, protože bych ji chtěl lidem u nás i ve světě ukázat takovou, jaká opravdu je,“ popsal Hrdlička.

Michal Hrdlička a Karolína Plíšková na charitativní akci v kasinu
Michal Hrdlička a Karolína Plíšková na charitativní akci v kasinu

Na stranu druhou však bývalý fotbalista oceňuje, že se jeho láska nikde nepřetvařuje. „Není taková, že by se někde předváděla, není to pro ni tak důležité.“ O to víc zaskočeni sponzoři jsou, když nynější hvězdu tenisového nebe poznají blíž. „Jsou překvapení, jaká je to super holka.“

Vždyť je to právě osobitý přístup, co Plíškové u fanoušků přináší kladné body. Řídí se mottem; co na srdci, to na jazyku. „Ona nezná přetvářku, všechno řekne tak, jak si myslí,“ doplnil Hrdlička.

Celý rozhovor s Michalem Hrdličkou o Karolíně Plíškové čtěte ZDE>>>

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud