VIP Sport

7. února 2019 • 10:00

Co manažerovi Hrdličkovi nejvíc komplikuje práci? Plíšková není opička!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Zatímco ostatní tenisové hvězdy se snaží mít mediální obraz co nejlepší, Karolína Plíšková (26) na to jde opačnou cestou. „Kája si ho spíš kazí, protože na veřejnosti není taková showmanka nebo opička, která by se někde předváděla,“ přiznal v rozhovoru pro deník Sport její manažer a zároveň životní partner Michal Hrdlička (30).Televizní komentátor ví, o čem mluví. Svoji milou zná jako nikdo. „Je to neuvěřitelně zábavná a milá holka. Uvědomuje si, že pro tenis dělá absolutní maximum, ale už jí taky osud připravil situace, díky nimž moc dobře ví, že tenis není všechno,“ upozornil.

Právě kamenná tvář jeho manželky mu práci lehce komplikuje. „Na jednu stranu je to škoda a mě to mrzí z pohledu PR manažera, protože bych ji chtěl lidem u nás i ve světě ukázat takovou, jaká opravdu je,“ popsal Hrdlička.

Michal Hrdlička o dvou tvářích manželky Karolíny Plíškové...
Michal Hrdlička o dvou tvářích manželky Karolíny Plíškové...

Na stranu druhou však bývalý fotbalista oceňuje, že se jeho láska nikde nepřetvařuje. „Není taková, že by se někde předváděla, není to pro ni tak důležité.“ O to víc zaskočeni sponzoři jsou, když nynější hvězdu tenisového nebe poznají blíž. „Jsou překvapení, jaká je to super holka.“

Vždyť je to právě osobitý přístup, co Plíškové u fanoušků přináší kladné body. Řídí se mottem; co na srdci, to na jazyku. „Ona nezná přetvářku, všechno řekne tak, jak si myslí,“ doplnil Hrdlička.

Celý rozhovor s Michalem Hrdličkou o Karolíně Plíškové čtěte ZDE>>>

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud