VIP Sport

19. února 2019 • 09:40

Do Prahy nepřiletí. Zraněný Neymar prozradil, co chce dělat místo zápasu s Čechy

###BLOK-TOP-VIDEA###

Měl být největším tahákem utkání. 26. března měl do Prahy s fotbalovou reprezentací přiletět i hvězdný útočník Neymar a postavit se na stadionu v Edenu českému národnímu týmu. Zranění však účast slavného hráče zhatilo. Nyní prozradil, co bude v následujících dnech a týdnech dělat.V únoru oslavil s přáteli a rodinou v Paříži 27. narozeniny a zářil štěstím i přes zlomeninu zánártní kosti na pravé noze. „Narozeniny jsou vždycky dnem, kdy můžete přemýšlet o všem ve svém životě. Kvůli zranění mám více času přemýšlet a být jen s mými myšlenkami. Jsem rád, že jsem teď více s rodinou a přáteli,“ řekl Neymar pro Red Bull Content Pool.

Na Neymarovu Leticii Bufoni je radost pohledět
Na Neymarovu Leticii Bufoni je radost pohledět

Šance, že by stihl utkání s českou reprezentací je minimální. „Léčba právě začala. Bude to dlouhá cesta a každý den budu mé malé vítězství. Díky bohu, že mám kolem sebe skvělé profesionály, podporu Paris Saint Gemain i podporu fanoušků po celém světě,“ vyprávěl Neymar, který se kvůli zranění nehroutí.

„Hraji fotbal od doby, kdy jsem byl malým dítětem. Ano, je to pro mě velmi těžké teď nebýt na hřišti... V roce 2018 jsem čelil něčemu podobnému a vím, jak je to zlé, ale tato zkušenost mě učinila silnějším a připravenějším čelit tomu, co ještě přijde,“ tvrdil nejdražší fotbalista planety.

A jeho recept na lepší náladu? „Chci s rodinou trávit více času a co nejdříve se dostat zpět na fotbal,“ přál si Neymar, který už nějaký ten týden randí se sexy krajankou skateboardistkou Leticií Bufoni.

Bufoni: Z absintu jsem málem umřela
720p 480p 360p 240p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud