VIP Sport

19. února 2019 • 12:40

Pozor na rozkrok! Vonnová bojovala se šaty. Také Slovenka brala sportovního Oscara

###BLOK-TOP-VIDEA###

Je to pokaždé velkolepá akce. V Monaku se opět udílely ceny Laureus pro nejlepší sportovce uplynulého roku. Největší pozornost na sebe strhla alpská lyžařka Lindsey Vonnová v úchvatných bílých šatech. Málem ale odhalila svůj rozkrok, jak s nimi zápasila při příchodu po červeném koberci. Na prestižní ocenění Laureus pro nejlepší sportovkyni minulého roku byla nominována i dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká, která se však v Monaku neobjevila. Cenu v této kategorii nakonec obdržela americká gymnastka Simone Bilesová a mezi muži kraloval už počtvrté srbský tenista Novak Djokovič.

Vonnová v bílých sexy odvážných šatech si odnesla sošku za Sportovního ducha a ocenění se dočkal i její bývalý přítel golfista Tiger Woods, který uspěl v kategorii Návrat roku.

GALERIE | Podívejte se, kdo dorazil na předávání sportovních Oscarů

Vonnová se svým sportovním Oscarem
Vonnová se svým sportovním Oscarem

Za průlom roku byla oceněná aktuální tenisová světová jednička Naomi Ósakaová z Japonska. Týmem roku jsou francouzští fotbaloví mistři světa, nejlepší sportovkyní v akčních sportech je olympijská vítězka v U-rampě na snowboardu Chloe Kimová z USA.

Trofej pro nejlepší handicapovanou sportovkyni putuje na Slovensko díky zrakově postižené lyžařce Henrietě Farkašové. Na akci se to jen hemžilo sportovními celebritami.

Z někdejších pilotů formule 1 dorazil Nico Rosberg, David Coulthard nebo Emerson Fittipaldi. Po červeném koberci se prošla i nestárnoucí krasobruslařka Katarina Wittová a tradičně přišel například i bývalý fotbalista Barcelony Carles Puyol.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud