VIP Sport

20. února 2019 • 09:30

Tohle zvorala! Neférová česká tenistka se místo přiznání vysmála soupeřkám

###BLOK-TOP-VIDEA###

Ve čtyřhře vyhrála deset turnajů WTA, táhne jí na šestatřicet a jeden by řekl, že už ve svém věku nemá některé věci zapotřebí. Chyba lávky. Elitní česká deblistka Renata Voráčová (35) si na turnaji v Budapešti ušila z ostudy kabát. Možná dva! Nepochopitelně se nepřiznala k nefér bodu!Voráčová nastoupila v prvním kole společně s Garciaovou Perezovou proti páru Honová – Rodionovová. Utkání vrcholilo v tzv. match tiebreaku, v němž Češka za stavu 1:0 netrefila volej, míč se od rakety odrazil do její hlavy a od ní se nechytatelně přehoupl na stranu soupeřek. Očividný bod pro australskou dvojici! Jenže…

„Dva nula,“ zaskočil všechny přítomné nepozorný rozhodčí. Mýlit se je lidské, a tak se pohledy upřely na rodačku ze Zlína. Přizná se, nepřizná se? „Řekni, jak to bylo,“ létaly výzvy směrem k Voráčové. Ta ale dělala neviditelnou, otočila se zády a s parťačkou se absurdní scénce u základní čáry navrch nesportovně vysmála.

Česko-španělská dvojice nakonec uspěla 6:3, 4:6, 10:3, bezprostředně po duelu to ale na kurtu - soupeřky si nepodaly ruce - i v zákulisí pořádně vřelo. Není divu, že to nešťastnice Voráčová od fanoušků na sociálních sítích pořádně schytala: Tohle se dělá, Renato?

„Doufám, že dneska půjde do postele s dobrými pocity ze sebe sama a z dnešního férového vítězství,“ napsala po utkání frustrovaná Arina Rodionovová. Nutno dodat, že ani ona nepatří právě mezi nejpopulárnější hráčky okruhu, tentokrát však byla pravda na její straně. „Tahle holka je vynikající hlavičkářka. Jestli si myslíte, že se ke »gólu« přiznala, tak jste vedle. Otočila se a s partnerkou se tomu všemu chechtaly,“ dodala naturalizovaná Australanka na adresu Voráčové.

Renata Voráčová (vlevo) dělala, jakoby se jí nikdo na nic neptal
Renata Voráčová (vlevo) dělala, jakoby se jí nikdo na nic neptal

VIDEO | Soupeřky si po zápase nepodaly ruce

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud