VIP Sport

6. března 2019 • 14:34

Posila z Německa do českého útoku?! Bude sexy Evelyn první dámou nároďáku?

###BLOK-TOP-VIDEA###

Útočník Herthy Berlín Davie Selke (24) zvažuje nabídku, aby reprezentoval Česko. „Vzal si čas na rozmyšlenou,“ řekl trenér reprezentace Jaroslav Šilhavý. Pokud by Němec na nabídku kývnul, můžou se fanoušci těšit nejen na oživení útočné vozby, ale i půvabné zpestření na tribuně, kde by svému milému držela palce jeho překrásná Evelyn (24).Akce Selke tiše běží a start bývalého mládežnického reprezentanta za Česko je ve hře. „Oslovili jsme ho prostřednictvím Vládi Daridy, jeho spoluhráče v Hertě, aby zvážil naši nabídku hrát za Česko. Vzal si čas na rozmyšlenou a vzkázal, že nám dá vědět,“ popsal dosavadní vývoj trenér Jaroslav Šilhavý.

Davie má českou matku, otce z Etiopie, ale narodil se v Německu. Mluví dobře česky a sám se vyjádřil, že na nominaci do německého nároďáku má pramalou šanci. I proto zvažuje českou cestu.

„Netlačíme na něj, ale v nejbližších dnech ho oslovíme ofi iálně,“ dodal Šilhavý. „Chápu, že je to pro něj složité rozhodování. Nevím o tom, že by nás trenér Německa Löw předběhl. Ale pro březnový sraz by stejně bylo složité všechno zařídit.“

Na Anglii a Brazílii se tak Česko bude muset ještě obejít bez vysokého útočníka (194 cm), jenž v této sezoně dal za Herthu čtyři góly a na devět přihrál. K potetovanému obrovi pěkně pasuje i jeho roztomilá přítelkyně Evelyn Konradová, která vystudovala byznys.

Také s ní na tribuně by byl fotbal jaksi krásnější...

Krásná Evelyn Konradová, přítelkyně útočníka Herthy Berlin Davieho Selkeho
Krásná Evelyn Konradová, přítelkyně útočníka Herthy Berlin Davieho Selkeho

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud