Středa 5. srpen 2020
Svátek slaví Kristián, zítra Oldřiška
Oblačno 23°C

České hokejové hvězdy v NHL měly havaj. Čí partnerka se odhalila nejvíc?

Autor: om

Kdo uletí, zahřeje se! Pauza v NHL kvůli All Star Game pro některé borce byla až desetidenní. A tak vyrazili pryč z ledu a zimy.

Ti, co sedli do letadla směr západ a vybrali Havaj daleko v Pacifiku, ohřáli se o něco víc. Dole u vody bylo kolem 25 stupňů, ovšem Tomáš Hertl (25, San Jose Sharks) s Anetou Netolickou vylezli na horu Mauna Kea (4205 metrů nad mořem), kde je známá hvězdárna.

Na stejné souostroví vyrazili brankář Calgary Flames David Rittich (26) s manželkou Nikolou. Východ a Karibik vybral Dmitrij Jaškin (25, Washington Capitols), svou Naďu vzal na Floridu. Jeho milá ale úplně nadšená nebyla, ono je tam v posledních dnech přes den jen kolem dvaceti stupňů. A tak se rozvalila na lehátku zabořeném v bílém písku v mikině a teplákách.

Nikola Rittichová, manželka brankáře Calgary, si užívá dovolenou na Havaji
Nikola Rittichová, manželka brankáře Calgary, si užívá dovolenou na Havaji

Vladimír Sobotka (31, Buffalo Sabres) s Nicole Novotnou a dětmi na stejném místě relaxovali v mořském akváriu u delfína. To David Kampf (24, Chicago Blackhawks) exotiku nepotřeboval, přesto na volné lednové dny letošního roku nezapomene. Stihl se totiž zasnoubit s Eliškou Štědronskou, ani exotiku k tomu nepotřebovali. V Chicagu mrzlo, až praštělo, ale ona při pohledu na prstýnek roztála a řekla »ano«.

Témata:  VIPsporthokejnhldovolenámořeprsaplavkynahota