VIP Sport

23. března 2019 • 05:00

Buffonova školička! Šeredová kouká, jak se fotbalista stará o děti

###BLOK-TOP-VIDEA###

Je to vzorný táta. Brankář Gianluigi Buffon vyzvedl ze školy syny Louise Thomase, Davida Lee, Leopolda Mattia a Pietra, který je potomek jeho současné partnerky Ilarie D'Amico. Děti neodvezl luxusním vozem, ale společně všichni čekali na zastávce, až přijede tramvaj.Jedna z největších fotbalových hvězd Gigi Buffon kráčel se čtyřmi chlapci Milánem, ale nikdo si ho ani nevšiml. Koho by totiž napadlo, že mistr světa z roku 2006 se v nenápadném oblečení vláčí s partou kluků ulicí a navíc pak s nimi pokorně čeká na zastávce na tramvaj.

Buffon si zřejmě hromadnou dopravu oblíbil. Jen den po jízdě tramvají byl vyfocen, jak se s partnerkou Ilarii D´amico vydal na vlakové nádraží v Miláně a odjel z města. Kam asi mířili? Do Turína, kde Gigi roky hrál za Juventus nebo na letiště a následně do Paříže, kde hraje za Paris Saint-Germain?

Možná si jeli dopřát chvíle pohody ve dvou bez chlapců Louise Thomase, Davide Lee, které má s modelkou Alenou Šeredovou a jejich společného nejmladšího potomka Leopolda Mattia i jeho nevlastního a Pietra.

Buffon vede své chlapce ze školy
Buffon vede své chlapce ze školy

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud