VIP Sport

25. března 2019 • 05:00

Kvitová vs. Žondra: Soud se blíží ke konci. Padl klíčový verdikt!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Den D se blíží! Zítra pokračuje v Brně soud s Radimem Žondrou (33), který je obžalovaný z přepadení Petry Kvitové (29), a možná už ve středu padne verdikt! Ještě předtím ale zazněl důležitý výrok u vrchního soudu v Olomouci.Na Hané se totiž řešila stížnost Žondry, který obvinil senát brněnského krajského soudu z podjatosti a zpochybnil průběh rekognice, při níž ho tenistka opakovaně poznala.

„Obdrželi jsme vyrozumění, že byla stížnost obžalovaného zamítnuta a že důkazy platí,“ řekl Blesku mluvčí druhé hráčky světa Karel Tejkal. „Od začátku jsme o tom nepochybovali, ale je lepší to mít takto oficiálně na papíře.“

Rozsudek? Kvitová nepřijde

Vytrpěla si dost. »Rozsudek jménem republiky« si tak Petra Kvitová vyslechnout osobně nepřijde. „Petra nevyužije svého práva být u toho, ale samozřejmě u soudu bude její zmocněnec elitní právník Lukáš Trojan,“ informoval Karel Tejkal.

Druhá hráčka tenisového žebříčku nyní bojuje na turnaji v Miami, kde včera postoupila přes Chorvatku Vekičovou do osmifinále (6:4, 3:6, 6:4). V něm ji čeká Francouzka Garciaová. Pokud by se Petra dostala až do finále, stala by se poprvé v kariéře světovou jedničkou!

Z útoku na Petru Kvitovou obžalovaný Radim Žondra před brněnským soudem
Z útoku na Petru Kvitovou obžalovaný Radim Žondra před brněnským soudem

Soud s Žondrou pokračuje, ve středu by mohl padnout verdikt
720p 360p

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud