VIP Sport

3. dubna 2019 • 16:55

Komentátor formule 1 Richtr cítil vyhoření: Byl jsem vyčerpaný a unavený

Dvanáct let už komentuje závody formule 1 pro české diváky. Tomáš Richtr nyní prozradil, že před pěti lety málem s oblíbenou prací sekl kvůli vyhoření. Co ho dostalo zpátky do hry.Skoro každý druhý víkend v roce je Tomáš Richtr pryč od rodiny a nejen ty nejbližší mu berou závody formule 1. „Když jsem byl mladší, tak mi to tolik nevadilo a člověk to dělal s takovou euforií. Není to pouze o rodině, ale celkově o tom, že nemohu jít s kamarády na pivo nebo vyrazit někam do srubu na hory,“ prozradil oblíbený komentátor.

Před pěti lety se to v něm všechno nahromadilo. „V roce 2014 mě to dohnalo až tak, že jsem pocítil takové jemné vyhoření. Byl jsem vyčerpaný a unavený. Proto jsem tenkrát učinil to nešťastné veřejné oznámení, že končím. Když ale přišel Sport TV, že bude závody vysílat a představili mi, jaký koncept to bude mít, tak mě to znovu nastartovalo,“ prozradil Richtr. Přesto cítí, že rodinu kvůli motoristické vášni zanedbával.

„Už nejsem nejmladší a nechci, aby mi kvůli formuli 1 utekl život. Srdce mě zabolí, když si uvědomím, o kolik společného času jsem přišel s mými dětmi.“

 

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud