VIP Sport

3. dubna 2019 • 14:30

Co se stalo? Veronika Kopřivová opustila Jágra v nejdůležitější chvíli!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Zatímco hokejista Jaromír Jágr se snaží se svým Kladnem postoupit přes baráž do extraligy, jeho přítelkyně Veronika Kopřivová sbalila kufry a odletěla tisíce kilometrů daleko od své lásky. Co to má znamenat?Není mu nablízku. Kopřivová viděla několik utkání Kladna, ale nyní, když jde klubu a Jágrovi o vše zmizela na druhou stranu planety. „Let na Floridu jsem odkládala od ledna, bohužel jsem nemohla dříve odletět kvůli práci v ČR, ale pracovní povinnosti tady už hořely a já se fakt nemohla dočkat, až se sem vrátím, cítím se tady šťastně, je to jako můj druhý domov,“ napsala Kopřivová.

Veronika Kopřivová a Lucie Šafářová sledovaly postup svých drahých Jaromíra Jágra a Tomáše Plekance do baráže po boku Olgy Lounové
Veronika Kopřivová a Lucie Šafářová sledovaly postup svých drahých Jaromíra Jágra a Tomáše Plekance do baráže po boku Olgy Lounové

Svým příznivcům se pak pochlubila, jak je pracovně vytížená. „Za posledních 43 hodin nezastavitelného tempa pouze tři hodiny polospánku v letadle. Už i já musím přiznat, že pociťuji únavu,“ povzdechla si Veronika. A ve dlouhém statusu se ani slůvkem nezmínila o Jágrovi.

Sedmačtyřicetiletý hokejista zřejmě ani svou partnerku nyní postrádat nebude, protože se koncentruje na důležitá utkání.

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Play off Tabulka Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi hrají ve skupině B, Slovensko ve skupině A. Po zápase se Švýcarskem budou Češi znát soupeře pro čtvrtfinále. Novinkou je změna systému nasazení týmů pro semifinále play off.

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud