VIP Sport

7. dubna 2019 • 11:20

Slavná Velká národní s vánkem erotiky: Takhle si sexy paničky vyhodily z kopýtka!

Autor: rau
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Velká národní v Liverpoolu; den, kdy se z noblesních anglických dam a slečinek stává nezkrotná zvěř. Také v sobotu teklo šampaňské proudem a bookmakeři vytiskli kilometry tiketů! Kdo vsadil na »trpasličího« valacha jménem Tiger Roll, neprohloupil.Hnědák se srdcem šampiona s žokejem Davy Russellem (39) na hřbetu se stal prvním koněm od roku 1974, co ve Velké národní obhájil svůj triumf. Naposledy to zvládl valach s příznačným jménem Red Rum!

Také z toho bylo v Aintree pořádné haló! Alkohol na slavném závodišti tekl proudem. A ve velkém stylu vyšňořené paničky si alespoň jednou v roce vyhodily z kopýtka takovým způsobem, že se pak v té euforii jen horko těžko držely na vysokých kramflecích!

A jak se můžete přesvědčit v obsáhlé fotogalerii, našly se dokonce i takové, které zemská přitažlivost nakonec přeprala úplně…

Velká národní je dnem, kdy ze závodiště v Aintree můžete odejít bez peněz, zato s pořádnou »opičkou«
Velká národní je dnem, kdy ze závodiště v Aintree můžete odejít bez peněz, zato s pořádnou »opičkou«

 

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud