VIP Sport

7. dubna 2019 • 11:20

Slavná Velká národní s vánkem erotiky: Takhle si sexy paničky vyhodily z kopýtka!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Velká národní v Liverpoolu; den, kdy se z noblesních anglických dam a slečinek stává nezkrotná zvěř. Také v sobotu teklo šampaňské proudem a bookmakeři vytiskli kilometry tiketů! Kdo vsadil na »trpasličího« valacha jménem Tiger Roll, neprohloupil.Hnědák se srdcem šampiona s žokejem Davy Russellem (39) na hřbetu se stal prvním koněm od roku 1974, co ve Velké národní obhájil svůj triumf. Naposledy to zvládl valach s příznačným jménem Red Rum!

Také z toho bylo v Aintree pořádné haló! Alkohol na slavném závodišti tekl proudem. A ve velkém stylu vyšňořené paničky si alespoň jednou v roce vyhodily z kopýtka takovým způsobem, že se pak v té euforii jen horko těžko držely na vysokých kramflecích!

A jak se můžete přesvědčit v obsáhlé fotogalerii, našly se dokonce i takové, které zemská přitažlivost nakonec přeprala úplně…

Velká národní je dnem, kdy ze závodiště v Aintree můžete odejít bez peněz, zato s pořádnou »opičkou«
Velká národní je dnem, kdy ze závodiště v Aintree můžete odejít bez peněz, zato s pořádnou »opičkou«

 

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud