VIP Sport

17. dubna 2019 • 14:10

Trpišovský veze do Londýna nečekanou posilu! Kdo je jeho žolíkem v rukávu?

###BLOK-TOP-VIDEA###

Trenér Slavie Jindřich Trpišovský (43) se na londýnskou odvetu čtvrtfinále Evropské ligy »vyzbrojil« synkem, jenž mu nosí štěstí. Pak že je postup po domácí prohře 0:1 s Chelsea ztracený!

Na anglickou misi vyrazili slávisté v úterý dopoledne z ruzyňského letiště – jako obvykle s dvoudenním předstihem (hraje se ve čtvrtek od 21:00, vysílá ČT Sport). A jelikož školy mají velikonoční prázdniny, vzal kouč i syna Jindru (8). Třeba bude »talismanem«.

Posledně v odvetě Evropské ligy přinesli blízcí Trpišovskému štěstí. „Měl jsem tu po dlouhé době rodinu, syna, a užili si to,“ vyprávěl po senzačním postupu z osmifinále přes Sevillu, kterou Slavia sfoukla čtvrtým gólem ve 119. minutě zápasu. Partnerka Linda a syn Jindřich (8) jsou na fotbale svátečními hosty, při venkovních zápasech zvlášť.

Za dvě hodiny byli v Londýně na Gatwicku. Konečně tak blízko splněnému přání, zápasu na Stamford Bridge, kde na člověka dýchne kus fotbalové historie. „Nic není rozhodnuté. Chce to dát jeden gól a všechno bude možné,“ burcoval útočník Mick van Buren. „Když budeme hrát stejně jako doma první půli, můžeme jim přidělat problémy, vstřelit nějaké góly a postoupit,“ prorokoval Alex Král.

Trenér Slavie Jindřich Trpišovský vzal na slavný duel proti Chelsea do Londýna i svého juniora

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Play off Tabulka Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi hrají ve skupině B, Slovensko ve skupině A. Po zápase se Švýcarskem budou Češi znát soupeře pro čtvrtfinále. Novinkou je změna systému nasazení týmů pro semifinále play off.

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby