VIP Sport

18. dubna 2019 • 16:39

Olympijský vítěz Krpálek hodně zlobil: Průsery jsem si musel odpracovat

###BLOK-TOP-VIDEA###

Působí jako hodný obr, ale v dětství judista Lukáš Krpálek přitahoval problémy jako magnet. V pořadu Česká ulička na O2 TV sport prozradil, jak si zachránil kůži, aby neměl dvojky z chování na vysvědčeních.Šel z problému do problému. Lukáš Krpálek na základní škole pořádně vyváděl. „Nevím, jestli můžu říkat tyhle průsery, aby s tím někdo neinspiroval na základní škole. Zlobil jsem. Byl jsem hodný člověk, akorát jsem se chytl špatné party a do něčeho se přimíchal, a pak jsem to vzal na sebe,“ řekl olympijský vítěz.

Zachránil ho naštěstí shovívavý ředitel školy. „Popovídali jsme si s panem ředitelem a za trest jsem šel natírat lavice, byl jsem po škole a s něčím jsem ještě pomáhal. On mi to tedy odpustil, že jsem nedostával dvojky z chování,“ prozradil Krpálek, který naštěstí ve špatné partě nezůstal a stal se nejlepším judistou.

Exkluzivní rozhovory s těmi nejlepšími hosty! Přesně o tom je Česká ulička Michala Hrdličky, kterou můžete vidět na O2 TV Sport >>>

Byl samý malér! Judista Krpálek prozradil, co v mládí vyváděl
720p 360p

Lukáš Krpálek s moderátorem Michalem Hrdličkou v pořadu Česká ulička
Lukáš Krpálek s moderátorem Michalem Hrdličkou v pořadu Česká ulička

 

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud