VIP Sport

18. dubna 2019 • 16:39

Olympijský vítěz Krpálek hodně zlobil: Průsery jsem si musel odpracovat

Autor: pv
###BLOK-TOP-VIDEA###

Působí jako hodný obr, ale v dětství judista Lukáš Krpálek přitahoval problémy jako magnet. V pořadu Česká ulička na O2 TV sport prozradil, jak si zachránil kůži, aby neměl dvojky z chování na vysvědčeních.Šel z problému do problému. Lukáš Krpálek na základní škole pořádně vyváděl. „Nevím, jestli můžu říkat tyhle průsery, aby s tím někdo neinspiroval na základní škole. Zlobil jsem. Byl jsem hodný člověk, akorát jsem se chytl špatné party a do něčeho se přimíchal, a pak jsem to vzal na sebe,“ řekl olympijský vítěz.

Zachránil ho naštěstí shovívavý ředitel školy. „Popovídali jsme si s panem ředitelem a za trest jsem šel natírat lavice, byl jsem po škole a s něčím jsem ještě pomáhal. On mi to tedy odpustil, že jsem nedostával dvojky z chování,“ prozradil Krpálek, který naštěstí ve špatné partě nezůstal a stal se nejlepším judistou.

Exkluzivní rozhovory s těmi nejlepšími hosty! Přesně o tom je Česká ulička Michala Hrdličky, kterou můžete vidět na O2 TV Sport >>>

Byl samý malér! Judista Krpálek prozradil, co v mládí vyváděl

Lukáš Krpálek s moderátorem Michalem Hrdličkou v pořadu Česká ulička
Lukáš Krpálek s moderátorem Michalem Hrdličkou v pořadu Česká ulička

 

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud