VIP Sport

1. května 2019 • 14:45

Srdceryvný vzkaz Šuralovy (†28) manželky: Neplač. I když jsem daleko, zůstáváš v mém srdci!

###BLOK-TOP-VIDEA###

Když může srdce puknout bolestí, oči pláčou a vzpomínky, které byste za běžných okolností dávno vymazali z mysli, jsou živější a živější… Přesně to prožívá Denisa Šuralová, vdova po tragicky zesnulém fotbalistovi Josefovi (†28), který v noci z neděle na pondělí přišel při tragické dopravní nehodě o život, když po zápase v Turecku spěchal za rodinou domů!Teď maminka dcerek Vanesy Alex a Melissy Denisy musí ukázat sílu. Svému Pepovi poslala do nebe dojemný vzkaz. „Písnička, kterou jim oběma tatínek zpíval před spaním,“ napsala na instagram k fotografii, na které pyšný fotbalista krmí malou dcerku z lahve.

Text ukolébavky »Remember me« z filmu pro děti Coco je pro Denisu po ztrátě milovaného partnera o to dojemnější. „Pamatuj si mě, přestože musím říct sbohem. Pamatuj si mě, neplač, poněvadž i když jsem daleko, zůstáváš v mém v srdci. Zpívám ti tajnou písničku každou noc, co nejsme spolu,“ stojí v textu.

Manželka tragicky zesnulého fotbalisty Josefa Šurala napsala na instagram dojemné vyznáníManželka tragicky zesnulého fotbalisty Josefa Šurala napsala na instagram dojemné vyznání

Manželka tragicky zesnulého fotbalisty Josefa Šurala napsala na instagram dojemné vyznání
Manželka tragicky zesnulého fotbalisty Josefa Šurala napsala na instagram dojemné vyznání

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko. Favority skupiny A jsou Kanada, USA a Finsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud