VIP Sport

1. května 2019 • 14:45

Srdceryvný vzkaz Šuralovy (†28) manželky: Neplač. I když jsem daleko, zůstáváš v mém srdci!

Autor: rau
###BLOK-TOP-VIDEA###

Když může srdce puknout bolestí, oči pláčou a vzpomínky, které byste za běžných okolností dávno vymazali z mysli, jsou živější a živější… Přesně to prožívá Denisa Šuralová, vdova po tragicky zesnulém fotbalistovi Josefovi (†28), který v noci z neděle na pondělí přišel při tragické dopravní nehodě o život, když po zápase v Turecku spěchal za rodinou domů!Teď maminka dcerek Vanesy Alex a Melissy Denisy musí ukázat sílu. Svému Pepovi poslala do nebe dojemný vzkaz. „Písnička, kterou jim oběma tatínek zpíval před spaním,“ napsala na instagram k fotografii, na které pyšný fotbalista krmí malou dcerku z lahve.

Text ukolébavky »Remember me« z filmu pro děti Coco je pro Denisu po ztrátě milovaného partnera o to dojemnější. „Pamatuj si mě, přestože musím říct sbohem. Pamatuj si mě, neplač, poněvadž i když jsem daleko, zůstáváš v mém v srdci. Zpívám ti tajnou písničku každou noc, co nejsme spolu,“ stojí v textu.

Manželka tragicky zesnulého fotbalisty Josefa Šurala napsala na instagram dojemné vyznáníManželka tragicky zesnulého fotbalisty Josefa Šurala napsala na instagram dojemné vyznáníFoto Instagram

Manželka tragicky zesnulého fotbalisty Josefa Šurala napsala na instagram dojemné vyznání
Manželka tragicky zesnulého fotbalisty Josefa Šurala napsala na instagram dojemné vyznání

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Herní počítače na Heuréka.cz * Herní sluchátka na Heuréka.cz * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud