VIP Sport

12. května 2019 • 12:50

Nabourané Ferrari i nejdražší sporťáky. Jaké ale bylo Ronaldovo první auto?

Autor: pv
Vstoupit do diskuse
0
 • Cristiano Ronaldo vlastnil opravdu impozantní sbírku aut Cristiano Ronaldo vlastnil opravdu impozantní sbírku autFOTO: koláž iSport.cz

  Vlastní nebo vlastnil snad skoro všechny nejluxusnější káry planety. Fotbalista Cristiano Ronaldo si údajně pořídil i nejdražší žihadlo na světě – Bugatti La Voiture Noire. Cena za nadupaný sporťák se pohybuje kolem 300 až 400 milionů korun. Ne vždy portugalský útočník dokáže zkrotit stovky koní pod kapotou. V minulosti už se i vyboural. Podívejte se, v čem už se Ronaldo povozil, a jaké bylo jeho první auto.

 • Bugatti La Voiture Noire - cena: až 400 milionů

  Bugatti La Voiture, nejdražší automobil světa, bude klenotem v garáži Cristiana RonaldaBugatti La Voiture, nejdražší automobil světa, bude klenotem v garáži Cristiana RonaldaFoto Profimedia.cz

  Nejdražší vůz na světě byl představen letos v březnu na autosalonu v Ženevě. Černý skvost přitahoval velkou pozornost. Zájem o něj má několik miliardářů a podle některých spekulací si ho koupil právě Ronaldo. Vůz ale ještě není připravený do provozu a k dispozici bude až v roce 2021. Kdo se sním nakonec bude prohánět maximální rychlostí 420 km/h?

 • Lamborghini Aventador - cena: 10 milionů

  Tohle lamborghini musel Cristiano Ronaldo odstavit cestou z lyžování, když ho rozbolelo zápěstí.Tohle lamborghini musel Cristiano Ronaldo odstavit cestou z lyžování, když ho rozbolelo zápěstí.Foto Instagram

  Žihadlo, se kterým se Ronaldo rád fotí na své sociální sítě, dokáže uhánět po dálnicích rychlostí až 350 km/h. Minimálně jednou už ale fotbalistu zradilo. V roce 2012 ho musel nechat porouchané odtáhnout. Ulicemi Madridu se tak Lambo prohánělo na starém náklaďáku odtahové služby.

 • Toyota Hilux Vigo - cena: 1,1 milionu

  Netradiční vůz Ronalda užitková ToyotaNetradiční vůz Ronalda užitková ToyotaFoto Toyota

  V rámci reklamní kampaně byl před pěti lety tváří japonské automobilky Toyota. Ronaldo tehdy propagoval například i model užitkového vozu Hilux Vigo. Tohle spojení k sobě ale moc nepasovalo.

 • Ferrari 599 - cena: 5 milionů

  Takhle Ronaldo v roce 2009 zmasakroval svoje ferrari. Je z něho jen vrak.Takhle Ronaldo v roce 2009 zmasakroval svoje ferrari. Je z něho jen vrak.Foto archiv Blesk

  Před deseti lety Ronaldo, hrající tehdy ještě za Manchester United, zdemoloval v tunelu své rudé Ferrari  599, když mířil na trénink. Fotbalistovi se tehdy naštěstí nic nestalo. Akorát měl z ostudy kabát, že neukočíroval italský sporťák, který dokáže jet až 330 km/h.

 • Bugatti Veyron Vitesse – cena: 40 milionů

  Bugatti Chiron stojí zhruba 63 milionů korun a jede až 420 km/h.Bugatti Chiron stojí zhruba 63 milionů korun a jede až 420 km/h.Foto Instagram

  Pýcha francouzské automobilky. Sporťák dokáže uhánět maximální rychlostí 400 km/h. Před lety dokonce natáčel klip s modelem Veyron, v němž si zkoušel, jestli je rychlejší, než tohle nadupané žihadlo. Tehdy překvapivě ve člunkovém závodě zvítězil člověk nad strojem.

 • Audi S3 Coupe – cena: 350 tisíc

  První vůz Cristiana RonaldaPrvní vůz Cristiana RonaldaFoto twitter.com

  Úplně první vůz, který Ronaldo vlastnil od léta oku 2003, kdy přestoupil do Manchesteru United. Vůz byl po prvním majiteli a měl už něco najeto. Tehdy to ale Portugalci na dojíždění na tréninky stačilo. V Realu Madrid pak každý rok nové audi fasoval, protože automobilka klub sponzoruje.

 • Rolls-Royce Phantom - cena: 8,5 milionu

  Ronaldo a jeho bílý kočárRonaldo a jeho bílý kočárFoto twitter.com

  Symbol luxusu. Dříve nebylo společensky únosné, aby majitel vozu Rolls-Royce sám řídil. Boháči tak museli mít vlastní řidiče. Poslední dobou tohle letité pravidlo pomalu neplatí a i Ronaldo si svůj bílý kočár sám řídil.

 • Porsche 911 Turbo S - cena: 2,5 milionu

  Porsche 911 Cristiana RonaldaPorsche 911 Cristiana RonaldaFoto instagram.com

  Ronaldo neodolal ani klasické značce ze Stuttgartu. Minimálně vlastnil nebo stále ještě vlastní tři vozy, které mají dle tradice zapalování na levé straně pod volantem. Jedním z modelů je právě i Porsche 911 Turbo S. Maximální rychlost tohoto vozu je 320 km/h.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud