VIP Sport

19. května 2019 • 05:00

Tenisová hvězda Kurnikovová vrátila čas. Proklatě sexy i v 37 letech!

Autor: as, sjs
Vstoupit do diskuse
0

Ona snad oklamala čas! Ruská tenisová diva Anna Kurnikovová si v sedmatřiceti letech po čase opět zahrála na modelku – pro ruskou verzi módního časopisu Cosmopolitan. Sekne jí to náramně, ani náhodou byste ji netipovali za mámu 17měsíčních dvojčat.Ta holka má figuru dvacítky! Kurnikovová je náramně spokojená, s pěveckým miláčkem Enriquem Iglesiasem žijí v prosluněném Miami a užívají si. „Ale žít bez motivace a cíle není možné,“ odmítla krásná Anna, že by se jen povalovala.

Anna během focení
Anna během focení

Vždyť to ani nemůže, protože jí to dvojčata Nicholas a Lucy dají pořádně zabrat a na pokoji ruskou krásku nenechá ani Iglesias. „Nechápu, na co si ostatní rodiče stěžují. Máme teď sex častěji, než kdy předtím,“ řekl Iglesias loni v televizním pořadu Lorraine. Možná i díky tomu vděčí Anna za stále tak dokonalou postavu.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud