VIP Sport

22. května 2019 • 12:05

Luxusní automobil fotbalisty Krmenčíka zboural celou ulici! Kdo šoféroval?

Autor: rau
###BLOK-TOP-VIDEA###

Ten rambajz vzbudil nad pondělním ránem celou Dobrovolného ulici na Praze 9. Co se stalo? Luxusní Range Rover, který patří snajprovi plzeňské Viktorky a reprezentace Michaelu Krmenčíkovi (26), tady křižoval cestu takovým způsobem, že naboural čtyři auta. Podle policie nehodu způsobila fotbalistova žena Denisa, nad případem ale visí několik otazníků?Podle svědkyně, která Blesk o případu informovala, Krmenčíkova manželka, jež je právě ve čtvrtém měsíci těhotenství, automobil, který způsobil škodu několik desítek tisíc korun, rozhodně nešoférovala. „Problém je, že celá kauza se snaží být zametena pod koberec. Z tohoto auta utekl muž a po chvilce dorazila na místo nehody paní, která uvedla, že řídila,“ napsala žena. 

Pilotoval ve skutečnosti plzeňský kanonýr, který kvůli vážnému zranění sehrál poslední soutěžní zápas na konci loňského října? Svědkyně to Blesku nepřímo potvrdila. „Policie uvedla, že nejsou svědci, ačkoliv to sledovalo pár lidí z baráku,“ popsala s tím, že na místě zůstalo po řádění obrovského automobilu dokonalá spoušť. „Máme protokoly jak od policie, tak od pojišťovny. Jen škoda na Krmenčíkově autě je 400 tisíc,“ dodala.

Krmenčíkův luxusní automobil za sebou nechal docela spoušť
Krmenčíkův luxusní automobil za sebou nechal docela spoušť

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud