VIP Sport

5. června 2019 • 12:35

Hokejisté zapíjeli Voráčkova Matěje... A další děcko už je na cestě

Autor: Václav Baumann
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Z hokejového šampionátu se vrátil bez medaile, doma ale na Jakuba Voráčka (29) čekala nejcennější trofej – malý Matěj, který se mu během turnaje narodil. A teď ho konečně mohli borci z nároďáku zapít!» Voras « proto na Moravě svolal pořádnou veselici. Nemohli chybět táta Milan, reprezentační parťáci Michael Frolík s Radko Gudasem a další kamarádi včetně hokejových »důchodců« Ondřeje Pavelce Jiřím Tlustým . A kam jinam mohli zamířit než do vinného sklípku. 

K degustaci jim tam hrála cimbálovka, takže se až do noci jedlo, pilo, zpívalo a tancovalo. A na konci prázdnin si to tahle parta bude moci zopakovat ještě jednou – na cestě je totiž další děcko!

Kladeňáci zapíjeli ve vinném sklípku syna kapitána VoráčkaKladeňáci zapíjeli ve vinném sklípku syna kapitána VoráčkaFoto Instagram

»Postaral« se o něj Jiří Tlustý (31), jenž musel s hokejem seknout kvůli potížím se zápěstím už před třicítkou. Zprvu měl černé myšlenky, teď je ale všechno zalité sluncem. Jeho krásná Sonička je totiž na konci šestého měsíce těhotenství!

„Už tam je,“ pochlubila se blondýnka svým rostoucím bříškem na Instagramu.

Michael Frolík, Jakub Voráček a Ondřej Pavelec se vyfotili s muzikanty místní cimbálovky
Michael Frolík, Jakub Voráček a Ondřej Pavelec se vyfotili s muzikanty místní cimbálovky

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud