VIP Sport

18. června 2019 • 19:38

Říha vyvedl na Zlatou hokejku černou perlu. Jeho Soňa dráždila dekoltem i rozparkem

Autor: rau
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

To je ale šťabajzna. Trenér hokejové reprezentace Miloš Říha (60) vyvedl svoji o dvacet let mladší partnerku Soňu Obšutovou (40) do společnosti na Zlatou hokejku. A vedle své černé perly chodil pyšně jako páv. Aby ne! Jeho vnadná blondýna v provokativních černých šatech až na zem byla středem pozornosti.Hluboký dekolt, rozparek k samotnému lemu kalhotek lehce odhalující i ta nejtajnější zákoutí jejího těla, které zná jedině šéf české střídačky! Není divu, že do očí se Soně, kterou Miloš přebral svému bývalému někdejšímu svěřenci ze Slovanu Bratislava - obránci Jaroslavu Obšutovi, díval jen málokdo!

Po vyhlášení prestižní ankety, kterou potřetí v řadě vyhrál David Pastrňák, byla sledovaná dvojice středem pozornosti. Sonička, velká hokejová fanynka, si raut náležitě užívala. Se svým milým popíjeli víno, ochutnávala delikatesy naservírované na švédských stolech a klábosili o všemožném.

Inu, láska kvete v každém věku!

Trenér hokejové reprezentace Miloš Říha vyvedl do společnosti partnerku Soňu
Trenér hokejové reprezentace Miloš Říha vyvedl do společnosti partnerku Soňu


Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud