VIP Sport

26. června 2019 • 18:50

Zhrzená Pamela Anderson: Rozchod s o 18 let mladším fotbalistou. Žil dvojí život!

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0

Taková to byla láska! Herečka Pamela Anderson na sociální síti oznámila, že se podruhé rozešla s francouzským fotbalovým reprezentantem Adilem Ramim. V emotivním prohlášení uvedla, že za tím byla nevěra.Jedenapadesátiletá Pamela Anderson pláče. O 18 let mladší zajíček fotbalový mistr světa Adil Rami ji zradil. „Je to těžké přijmout. Poslední dva roky byly jednou velkou lží. Byla jsem zmanipulovaná a věřila, že to byla velká láska. Před pár dny jsem zjistila, že žil dvojí život,“ povzdechla si herečka. Francouzský hráč totiž měl ještě další ženu.

Pamela Anderson už ve tváři viditelně zestárla
Pamela Anderson už ve tváři viditelně zestárla

„Dělal si legraci z hráčů, kteří byli nevěrní. Označoval je jako monstra, ale tohle je horší. Lhal všem. Jak je možné, že někdo zmanipuluje srdce a mozky dvou žen? Jsem si jistá, že jich bylo víc. Sám je monstrum,“ čilila se Anderson.

Přitom po loňském rozchodu se letos v březnu dali znovu dohromady a vše vypadalo idylicky. Dokonce nedávno spolu byli i na dovolené...

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud