VIP Sport

5. července 2019 • 16:30

Peter Sagan, práce všeho druhu! Hvězda před Tour trénovala i s kladivem

Autor: rau
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Práce se neštítí. Slovenské cyklistické eso Peter Sagan (29) se připravuje na nedělní start nejslavnějšího závodu světa Tour de France po svém; s kladivem v ruce!Jeden z nejlepších spurterů planety bude na 106. ročníku Staré dámy útočit na svůj celkově sedmý zelený trikot, čímž by definitivně sesadil ze zatím ještě společného trůnu Němce Zabela.

A Sagan vypadá, že je v pohodě. Dokonce v takové, že organizátorům Tour pomohl ve výstavbě pódia, které stavěli ve finiši úvodní bruselské prověrky.  

„Při tréninku s parťáky jsem zastavil, abych pořadatelům podal pomocnou ruku s přípravami na první etapu,“ pochlubil se populární závodník týmu Bora Hansgrohe na sociálních sítích. A přidal video. S kladivem se oháněl takovým způsobem, že se od montérů dočkal obdivného uznání.

Za pár hodin může na vlastní »stavbu« vstoupit jako vítěz prologu.

Peter Sagan se v Bruselu na startu letošního Tour de France ukázal také jako zdatný montér
Peter Sagan se v Bruselu na startu letošního Tour de France ukázal také jako zdatný montér

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud