VIP Sport

14. července 2019 • 09:54

To je luxus! Tenistka Šarapovová se pochlubila domem snů, byla jím posedlá

Autor: pv
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Má nový dům a projektovala si ho cihlu po cihle. Ruská tenistka Maria Šarapovová se v magazínu Architectural Digest pochlubila třípodlažním sídlem, které si nechala postavit v Los Angeles. Je přesně takový, jaký si ho vysnila.Neustále cestuje po celém světě, ale tohle místo je nyní její domov. Šarapovová si nechala postavit v kopcovitém terénu v Los Angeles dům s výhledem na oceán, Malibu a ostrov Catalina. Centrem celého velkého sídla je bazén. Vnitřní prostory budovy rozhodně nejsou malé a mají i vysoký strop.

Maria má ve svém domě dokonce i bowlingové dráhy
Maria má ve svém domě dokonce i bowlingové dráhy

„Přála jsem si, aby byl můj domov vzdušný,“ prozradila tenistka, která se intenzivně podílela na projektu domu i průběhu stavby. „Byla jsem posedlá procesem tvorby mého nového domova. Skočila jsem z turnaje rovnou do letadla a letěla na stavbu nebo do kanceláře architekta či k výrobci kuchyně. Byl to můj projekt, a chtěla jsem ho mít pod kontrolou,“ uvedla Šarapovová.

Dům je po celý den zalitý sluncem a nabízí své majitelce a hostům například i dvě bowlingové dráhy. Cenu za nemovitost Ruska neprozradila, ale jde o částku kolem 10 milionů dolarů. Během kariéry si na kurtech vydělala 38,5 milionů dolarů a další desítky milionů dolarů získala od sponzorů či prodejem svých bonbonů.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud