VIP Sport

17. července 2019 • 16:30

Rossiho erotické prázdniny. Na jachtě dováděl s obdařenou kráskou

Autor: sjs
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Legenda v závodech silničních motocyklů Valentino Rossi si užíval volné chvíle na jachtě plující ve Středozemním moři. Kromě party přátel mu dělala společnost jeho vnadná partnerka Francesca Sofia Novellová, která dokonce během opalování odhodila vrchní díl plavek.Řádění na vodních skútrech, plavání v moři nebo obžerství na palubě luxusní jachty. Nejvíc si ale Valentino Rossi užíval společnosti své střapaté krasavice. S Francescou se Ital opaloval na přídi lodi a neustále ji hladil po různých částech jejího sexy těla.

Partnerka Valentina Rossiho se nestydí
Partnerka Valentina Rossiho se nestydí

Vnadná slečna si kromě mazlení chtěla dopřát i bronzovou kůži. Našla si tak chvíli, kdy byl Rossi a jeho kumpáni zaměstnáni jinou činností a z jednodílných plavek se převlékla do bikin. Brzy pak odhodila i horní díl a ukázala svůj bujný hrudník. A že se má Francesca čím chlubit.

 

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud