Neděle 21. dubna 2024
Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie
Oblačno 6°C

Sexy krasobruslařka s českými kořeny se fotila úplně nahá: Chtěla jsem to od patnácti!

Autor: bau

Vytoužená medaile z mistrovství světa či Evropy jí unikla. A tak si krasobruslařka Annette Dytrt (35) po skončení kariéry splnila jiný sen – mnohem lechtivější!

Závodila za Německo, pak za Česko, a nakonec zase za rodnou zemi. Dytrt, jejíž rodiče k severozápadním sousedům odešli krátce před jejím narozením, ale zářila všude.

V roce 1999 triumfovala na mistrovství ČR (jako Annetta Dytrt), jenže pak tu ve škole propadla. Raději se proto vrátila do Německa, kde na ledě vládla dalších pět let, než kvůli smrti v rodině pověsila brusle na hřebík.

Annette Dytrt pózuje s novým číslem německého vydání Playboye
Annette Dytrt pózuje s novým číslem německého vydání Playboye

Ani v »důchodu« však Dytrt nezahálí! Usadila se v Mnichově a v současností je televizní hvězdou bruslařské obdoby StarDance. A aby to nebylo málo, vyfotila se teď pro Playboy v Evině rouše!

„Nahé krasobruslařky už jsou v tomhle časopise tradicí,“ směje se Annette. „Jako dítě jsem byla velkou fanynkou Katariny Witt. A když mi bylo patnáct, tak jsem ji viděla v Playboyi a řekla jsem si: Vau, tohle bych chtěla taky jednou nafotit!“ culí se po ukojení 20 let staré tužby.