VIP Sport

16. července 2019 • 15:25

Nedvědovi na lovu! Pavel chce hvězdu a Ivanky hlásí: My už kořist máme!

Autor: vba
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Letní přestávka jako prostor pro dovolenou? Pro fotbalového šíbra Pavla Nedvěda (46) těžko... Rodinku poslal do Karibiku a sám maká na přestupu roku!Viceprezident Juventusu dělá všechno pro to, aby dotáhl transfer stopera Matthijse de Ligta (19) za takřka 2 miliardy korun. Kapitána Ajaxu nahání »Grande Paolo« už od konce sezony a teď, když to vypadalo, že se obě strany konečně domluvily, se do boje opět vložila slavná Barcelona...

Podle italských médií však Katalánci ostrouhají, Nedvědovo laso se okolo de Ligta už pevně obmotalo a vytáhlý obránce by měl v úterý přiletět do Turína na zdravotní prohlídku!

Rodina Nedvědů se však už jedním pořádným úlovkem pochlubila! Manželka Ivana s dcerou Ivankou a synem Pavlíkem totiž vyrazili na Bahamy, kde odchytli populární kořist – plavající vepře!

„Jsem zavalena fotkami, ale nemůžu si pomoci, všechny jsou tak krásné! Tohle místo jsme si zamilovali a určitě se sem jednou vrátíme!“ rozplývá se mladá Ivanka na Instagramu. Tak snad bude mít příště čas i hlava rodiny...

Dcera Pavla Nedvěda Ivanka se na Bahamách rochnila s pašíky
Dcera Pavla Nedvěda Ivanka se na Bahamách rochnila s pašíky

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud