VIP Sport

23. července 2019 • 14:50

Opovážlivý Zverev se drsně pustil do Lendla! Co řeší místo tenisu?

Autor: kvč
Vstoupit do diskuse
0

Spolupráce tenisty Alexandera Zvereva a legendárního Ivana Lendla, který je koučem nadaného Němce, zatím nepřináší kýžené ovoce. "Saša" se rozhodl svou frustraci ventilovat, a českou ikonu zrovna nepochválil!Zverev, který nedávno nakoukl i do nejlepší trojice tenistů na světě, je pořád teprve 22letý mladík, který má před sebou dlouhou kariéru. Po více než slibné minulosti se od něj ale v roce 2019 čekalo výrazně víc. Vyhrál jediný turnaj, a to v Ženevě, a na grand slamech marně čeká na úspěch. Naposledy na Wimbledonu skončil už v prvním kole zásluhou českého tenisty Jiřího Veselého.

Zverev je psychicky na dně, soudí se s bývalým manažerem Patriciem Apeyem. A teď mu ještě bouchly saze směrem k vlastnímu trenérovi, kterým není nikdo jiný, než česká ikona Ivan Lendl.

"Na tréninku, který trvá dvě hodiny, ke mně půl hodiny stojí zády a vypráví mi, jak hrál golf," postěžoval si mladý Němec na tiskové konferenci před turnajem v Hamburku. Lendl prý více řeší výkony na greenu a svého nového pejska, než aby se věnoval tomu, co zná nejlépe.

"Mluvili jsme o tom. Řekl jsem mu, že by se měl více soustředit na tenis," řekl Zverev a dodal, že mnoho věcí se změní. Tak jen aby tou hlavní změnou nebyl Lendlův odchod z týmu talentovaného hráče...

Ivan Lendl je pod palbou kritiky svého svěřence Alexandera Zvereva
Ivan Lendl je pod palbou kritiky svého svěřence Alexandera Zvereva

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud