VIP Sport

23. července 2019 • 12:00

Šafářová s Plekancem poprvé odhalili soukromí: Jak to spolu pečou?

Autor: ris
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Takhle my si tady žijeme! Hokejista Tomáš Plekanec (36) s tenistkou Lucií Šafářovou (32) nechali fanoušky nahlédnout do svého domova! Idylka z nastávajících rodičů jen čiší. Někdejší pátá hráčka světa je dokonalou hospodyňkou! Její milý díky ní alespoň přichází na jiné myšlenky než je rozvodová válka s herečkou Lucií Vondráčkovou (39)!Pleky uzavřel s brněnskou Kometou novou smlouvu, a tak si ho Lucka, věrná fanynka modrobílých barev, patřičně hýčká. V pondělí mu ve vlastní kuchyni podstrojila jako na stříbrném podnose. „Dnes večeře. A bez regálů,“ napsal na instagram spokojeně Plekanec , který minulý týden v garáži houževnatě montoval vybavení!

I když si s Lucií před časem zařídili hnízdečko lásky v Praze, jejich domovem je teď Brno, kde Šafářová vlastní domeček. Tam se budoucí maminka cítí nejlépe! Jako obrázek zářila, dokonce i za plotnou, když svému jinochovi chystala cuketové placičky s dýňovou polévkou! Mňam!

Ráno už to byla trošku jiná písnička. „Bonus. Homemade snídaně,“ smál se Pleky, když zabíral stůl s ovesnou kaší a čerstvými jahodami. Nakonec chtěl fanouškům ukázat i to, jak jeho láska vypadá po ránu. Zmuchlaná Lucie ale o takovou prezentaci zrovna nestála…

Lucie Šafářová s Tomášem Plekancem nechali fanoušky nahlédnout do svého domova

Rodinná pohoda u Lucie Šafářové s Tomášem Plekancem
Rodinná pohoda u Lucie Šafářové s Tomášem Plekancem

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud