Pondělí 21. září 2020
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Polojasno 22°C

Plavková erotika doma i v cizině. České tenistky vytasily ženské zbraně!

Autor: pv

Užívají si tropická vedra. České tenistky se pochlubily na sociálních sítích, jak chytají bronz doma i za hranicemi. Půvabné sportovkyně září v plavkách v Praze, Monaku či na Kanárských ostrovech a nebojí se tasit své ženské zbraně. 

Nicole Vaidišová si užívá v Monaku
Nicole Vaidišová si užívá v Monaku

Iveta Benešová (36)

Nejraději se opaluje na své velké pražské terase. Přestože kariéru ukončila už před pěti lety, má stále vysportovanou postavu. U tenisu zůstala jako televizní expertka a obchoduje i s vlastní kolekcí šperků.

Iveta Benešová ukončila kariéru již před pěti lety, ale stále má dokonalou postavuIveta Benešová ukončila kariéru již před pěti lety, ale stále má dokonalou postavuFoto instagram.com

Nicole Vaidišová (30)

Manželka Radka Štěpánka vyrazila na pláž v Monaku. Bývalá tenistka se u Středozemního moře slunila v černých bikinách a užívala si chvíle pohody, protože roční dceru Stellu měla na hlídání.

Nicole Vaidišová si užívá v MonakuNicole Vaidišová si užívá v MonakuFoto instagram.com

Andrea Sestini Hlaváčková (32)

V tuzemských luzích a hájích chytala bronz pár dní před porodem. „Je to požehnaný stav, ale těším se i na to požehnáni, až si budu moct vrátit tělo do původního stavu,“ odfrkla si sličná tenistka, která čeká s manželem Fabriziem dcerku.

Andrea Sestini Hlaváčková bude rodit během několika dníAndrea Sestini Hlaváčková bude rodit během několika dníFoto instagram.com

Karolína Plíšková (27)

Třetí nejlepší hráčka žebříčku WTA odpočívala se svým mužem Michalem Hrdličkou na pláži doma v Monackém knížectví, kde spolu zároveň oslavili i první rok manželství.

Karolína Plíšková je v Monaku, kde slavila roční výročí se svým mužem Michalem HrdličkouKarolína Plíšková je v Monaku, kde slavila roční výročí se svým mužem Michalem HrdličkouFoto instagram.com

Karolína Muchová (22)

Letošní čtvrtfinalistka Wimbledonu vyrazila nabrat síly na zbytek sezony na Tenerife. Kromě plavání v Atlantském oceánu vyrazila i na sopku Pico de Teide, která naposledy vybouchla před 110 lety.

Karolína Muchová je na TenerifeKarolína Muchová je na TenerifeFoto instagram.com