VIP Sport

24. srpna 2019 • 11:50

Sexy lyžařka Vonnová se zasnoubila s ďábelským hokejistou. Prozradili detaily!

Autor: pv
###BLOK-TOP-VIDEA###

Podruhé si vyzkouší, jaké je to být vdanou paní. Nejúspěšnější lyžařka historie Lindsey Vonnová (34) oznámila, že se zasnoubila s hokejistou NHL P. K. Subbanem, který od nové sezony bude hrát za Ďábly z New Jersey.Jsou spolu dva roky a nyní uznali, že je čas udělat další krok v jejich vztahu. Hokejista Subban se tak rozhodl požádat o ruku o čtyři roky starší lyžařku Vonnovou. Před dvěma týdny zašel ke svému klenotníkovi v Beverly Hills a zakoupil prsten se smaragdem, protože Lindsey oblíbená barva je zelená.

„Lindsey je to nejlepší, co mě potkalo. V životě jsou lidé, kteří si zaslouží být s dobrými lidmi. Mají tu osobu, která se o ně stará a nutí je usmívat se, a ona si zaslouží být s někým, kdo ji miluje víc než cokoli jiného na světě, a to jsem já,“ vyprávěl Subban.

Bez kombinézy. Lyžařka Lindsey Vonnová se ráda nechává fotit v plavkách.
Bez kombinézy. Lyžařka Lindsey Vonnová se ráda nechává fotit v plavkách.

Olympijská vítězka, která byl už před lety vdaná za kolegu Thomase Vonna, nedokázala být v manželství věrná. Kvůli románkům s jinými muži tak její manžel požádal o rozvod a navíc dostal jako odstupné velký balík peněz.

Od té doby měla Vonnová například za partnera slavného golfistu Tigera Woodse. Oba se vroucně milovali, ale vztah na dálku neměl šanci přežít. Nyní už ale nezávodí a má už mnoho čau jen na svou novou lásku.

„Byla jsem už vdaná, takže jsem docela váhala, jestli bych mohla najít někoho jiného, s kým bych se chtěla znovu brát. Po několika měsících randění jsem věděla, že je to muž, s nímž chci být. Dělá mi radost. Je pozitivní a energický,“ rozplývala se Lindsey a už pomalu začíná plánovat svatbu.

 

MS v ragby, MS v atletice, Velká pardubická

MS v ragby 2019 (20. 9. - 2. 11. 2019, Japonsko)
Program Speciál k MS

MS v atletice 2019 (27. 9. - 6. 10. 2019, Dauhá)
Program českých atletů Česká nominace

Velká pardubická 2019: 129. ročník slavného dostihu (13. 10. 2019)
Kompletní informace Vítězové a historie ONLINE přenos

Články odjinud


Články odjinud