VIP Sport

6. září 2019 • 10:35

Nadal se v říjnu bude ženit! Už má termín. Co může veselku zhatit?

Autor: ris
###BLOK-TOP-VIDEA###

Hvězda tenisového nebe Rafael Nadal (33) poprvé promluvil o svatbě se svojí půvabnou dlouholetou přítelkyní Marií Franciscou Perellovou (31) zvanou Xisca, jež je naplánována na 19. října na severu Mallorky v Port de Pollenca!První manželský polibek by si měli dát v pravé poledne za bití zvonů v kulisách malebné pevnosti La Fortaleza, kterou možná znáte coby panství z oblíbeného seriálu »Noční recepční«. Na stejném místě se počátkem roku ženila třeba fotbalová superstar Gareth Bale!

Jak moc s přípravami veselky Nadal své budoucí ženě pomáhá? „Moc ne,“ přiznal v rozhovoru pro ESPN. Přednost totiž dostává tenis. „Ale o nejpodstatnějších věcech samozřejmě vím,“ ujistil.

S kudrnatou Franciscou se seznámili před patnácti lety. Teď dají svému vztahu pečeť. „Doufám, že to bude krásný den s fajn lidmi,“ věří Rafa.

Jenže…

Nedostane přednost před svatbou znovu tenis? Po propadáku na posledním grandlamu roku DjokovičeFedererem se teď Nadalovi otevřela reálná šance završit rok na pozici světové jedničky. To se však moc neslučuje s jeho plánem odehrát mezi US Open a Turnajem mistrů jen dva podniky – Paříž a Šanghaj! „Pokud by Rafa US Open vyhrál, myslím, že by svoje plány se svatbou mohl změnit,“ řekl odvážně expert Greg Rusedski.

Co by na to asi řekla nevěsta Xisca?

Dlouholetá přítelkyně Rafaela Nadala Maria Francisca
Dlouholetá přítelkyně Rafaela Nadala Maria Francisca

 

MS v ragby, MS v atletice, Velká pardubická

MS v ragby 2019 (20. 9. - 2. 11. 2019, Japonsko)
Program Speciál k MS

MS v atletice 2019 (27. 9. - 6. 10. 2019, Dauhá)
Program českých atletů Česká nominace

Velká pardubická 2019: 129. ročník slavného dostihu (13. 10. 2019)
Kompletní informace Vítězové a historie ONLINE přenos

Články odjinud


Články odjinud