VIP Sport

19. září 2019 • 10:10

»Vražda« při hokeji. Šílenec zmastil judistu v bráně jako kuželku!

Autor: ris
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tenhle pohled z juniorské hokejové ligy v Saskatchewan je pouze pro silné nátury. Hokejový brankář Melvillu Berk Berkeliev (18) skončil po šíleném ataku útočníka soupeře Grega Mulhalla (19) v krvi. Forvard za něj od vedení soutěže dostal exemplární stopku na pětadvacet zápasů. Aby ne, protivníka trefil jako bowlingová koule kuželku. Až mu odlétla helma!Tomu také odpovídá rozsah jeho zranění; otřes mozku, rozseknutý ret, jenž si vyžádal deset štychů, rána na temeni a několik vyražených zubů. „Když vidíte někoho na zemi a kolem něj tolik krve, tak to nevypadá dobře. Nikomu tenhle okamžik nepomohl. Hráčům ani trenérskému týmu,“ uvedl generální manažer Melvillu Kyle Adams. „Stopka na pětadvacet zápasů, to je podle mě ještě malý trest. Ale jsem rád, že liga tvrdě zasáhla,“ dodal.

Brutálnější faul se vidí málokdy. Berkeliev, držitel judistického černého pásku, může hovořit o štěstí, že po noci v nemocnici zamířil domů. Na hokej ale musí na nějaký čas zapomenout.  

Skandální faul v kanadské juniorské lize. Útočník Mulhall sestřelil gólmana Berkelieva jako koule kuželku
Skandální faul v kanadské juniorské lize. Útočník Mulhall sestřelil gólmana Berkelieva jako koule kuželku

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud