VIP Sport

27. září 2019 • 15:30

Tomu neuvěříte! Zamilovaná Vonnová se kvůli snoubenci vzdává ráje

Autor: pv
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Je to její srdcová záležitost. Lyžařka Lindsey Vonnová od svých jedenácti let žila ve městě Vail v Coloradu. Rodina se tam přestěhovala kvůli ní, aby se z malé Američanky stala hvězda bílých svahů. Nyní Lindsey prodává luxusní dům právě v místě, kde prožila nejkrásnější časy.Může za to láska. Vonnová už druhý rok chodí s hokejistou NHL P. K. Subbanem, který se s ní nedávno dokonce zasnoubil. Jeden z nejlépe placených obránců bude od nové sezony hrát za New Jersey Devils a Lindsey chce být co nejvíce s ním.

Lindsey Vonnová v milovaném Vailu v Coloradu
Lindsey Vonnová v milovaném Vailu v Coloradu

Proto se stěhuje za láskou na Východní pobřeží USA a prodává nemovitosti, které jsou tisíce kilometrů daleko. Loni se zbavila vilky v Los Angeles za 88 milionů korun a nyní prodává obrovský dům v horách.

Po třiadvaceti letech tak olympijská vítězka odchází z milovaného Vailu v Coloradu. Dům se šesti ložnicemi, šesti koupelnami, jídelnou pro dvanáct lidí a posilovnou chce střelit za 141 milionů korun.

 

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud