VIP Sport

7. října 2019 • 15:30

Trampoty šampionky Ledecké! Dvakrát málem vyhořela?

Autor: pv
Vstoupit do diskuse
0

Na zasněžených svazích je nepřekonatelná. Ne vždy se alpské lyžařce a snowboardistce Ester Ledecké daří vše, na co sáhne. Například na vaření je úplně levá. Vždyť už málem dvakrát vyhořela, když se snažila uvařit si něco k jídlu.Má mlsný jazýček. Ledecká si dokonce i na soustředění vozí vlastního kuchaře. „Já si s sebou do Chile vozím pro tým vždycky kuchaře. Ráda střídám všechny kuchyně a miluju pestrou stravu. A vyváženou, takže rybu a smažený hranolky… Ale vážně! Jsem asi ještě ve věku, kdy je pro mě jídlo strašná ztráta času,“ prozradila dvojnásobná olympijská vítězka časopisu Glanc.

Zároveň upozornila, že sama vůbec vařit neumí. „Zkoušela jsem to, ale když už podruhý sepnul hlásič požáru v naší kuchyni v Coloradu, vyhnali mě kluci od plotny. I když… Od Ježíška jsem dostala zmrzlinovač a umím udělat senzační borůvkovou zmrzlinu!“ smála se Ester.

Na figuře Ester Ledecké byste nepoznali, že má slabost pro konzumaci čokolády, kterou má pro jistotu stále u sebe...
Na figuře Ester Ledecké byste nepoznali, že má slabost pro konzumaci čokolády, kterou má pro jistotu stále u sebe...
Ledecká: Porovnávat různé sporty je nesmysl. Vyprávěla, jak jí naháněli italští pumpaři

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud