VIP Sport

7. října 2019 • 10:10

Šílená štafeta baví svět. Čínská komedie s kolíkem je hitem internetu

Autor: bko
Vstoupit do diskuse
0

Nechtěně se staly hvězdami světového šampionátu v atletice. Čínské sprinterky v sobotním finále štafety na 4x100 metrů nezvládly poslední předávku a video s jejich pokusem o nápravu boří internet.Vítězné Jamajčanky už slavily zisk zlatých medailí, když se čínské závodnice snažily napravit fatální selhání na poslední předávce. Jejich počínání se ale zvrtlo spíš v komediální výstup, kterým se baví celý svět.

Čínské sprinterky nezvládly poslední předávku a jejich snaha o nápravu baví svět
Čínské sprinterky nezvládly poslední předávku a jejich snaha o nápravu baví svět

Číňanky si nezvládly předat štafetový kolík ve vymezené zóně, a když si svou chybu uvědomily, vrátily se zpět do předávacího území. Ale pak si ještě řekly, že by měly až na její začátek… Celé martýrium zapříčinilo ztrátu 25 vteřin na vítězky z Jamajky.

Číňanky zřejmě za každou cenu chtěly závod dokončit, protože i osmé místo zajišťovalo postup na olympiádu. Nakonec ale celá show byla stejně zbytečná - pravidla totiž porušily už tím, že nepředaný kolík opustil vymezenou zónu - a tak byla čínská štafeta stejně diskvalifikována...

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud