VIP Sport

18. listopadu 2019 • 18:57

V Česku se draží Jágrova legendární specialita. Kupci hrozí otrava žaludku!

Autor: pv
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Dresy, hokejky, rukavice… Všechny tyhle hokejové relikvie, které měl na sobě Jaromír Jágr (47), stojí v aukcích desítky tisíc korun. Neznámý sběratel nyní draží neobvyklou věc, která je neodmyslitelně spjatá s legendárním českým útočníkem. O co jde?Jágr má v Síni slávy v Torontu hned několik předmětů spojených se svou kariérou. Je tam ale i jeden velice neobvyklý. Burákové máslo, na jehož etiketě je právě český útočník v dresu Pittsburghu.

Jaromír Jágr v devadesátých letech měl vlastní edici burákového másla
Jaromír Jágr v devadesátých letech měl vlastní edici burákového másla

V sezóně 1994/95 se stal Jágr vítězem kanadského bodování NHL a na jeho počest nechali vyrobit limitovaný počet těchto burákových másel. A jedno originální nenačaté balení se draží nyní na serveru sportovniaukce.cz za cenu od 2000 korun. Případný výherce aukce by obsah balení raději neměl ochutnávat.

Datum spotřeby je totiž do 13. března 1998, tedy jen tři týdny po slavném vítězství českých hokejistů na olympijských hrách v Naganu, kde zářil i Jágr.

Noc s Legendou: Tentokrát s Jágrem. Na tiskové konferenci prozradil, že bude hrát do šedesáti

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud