VIP Sport

16. listopadu 2019 • 21:25

Romantika s manželkami i plavba po Temži! Berdych a Štěpánek si užili rozlučku

Autor: pv
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Byl to jejich den. Během sobotních klání tenisového Turnaje mistrů v Londýně se oficiálně rozloučil s kariérou Tomáš Berdych a Radek Štěpánek. Na slavnostním ceremoniálu v O2 aréně s sebou měli ty nejbližší.Udělali si krásný romantický víkend v Londýně. Berdych a Štěpánek měli s sebou krásný doprovod v podobě manželek. Finalista z Wimbledonu 2010 si s manželkou Ester dokonce stihl užít plavbu po řece Temži.

Berdych s manželkou Ester vyrazili na plavbu po Temži
Berdych s manželkou Ester vyrazili na plavbu po Temži

„Štěpec“ s manželkou Nicole přiletěli do Anglie i s dcerkou Stellou a bydleli v centru města přímo u řeky. Rodinka si dopoledne udělala výlet do Westminsterského opatství. Na odpolední slavnostní akci se pak bývalá tenistka pochlubila snímkem, jak v luxusní hale popíjí ve VIP salonku šampaňské. Pro oba české sportovce a jejich nejbližší to byl nezapomenutelný víkend.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud