VIP Sport

10. ledna 2020 • 19:15

Ségra, mám tě! V čem Kristýna Plíšková dohnala dvojče Karolínu?

Autor: as
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Tenisově za ní zatím zaostává, tak se rozhodla ji pro začátek dohnat alespoň v jiné kategorii. Tenistka Kristýna Plíšková (27) si nechala udělat dvě nová tetování. Už má tři a vyrovnala se slavnému dvojčeti Karolíně!Na turnaji v Šen-čenu zaujala nejen parádní formou, kterou odnesla i hvězda Sabalenková, ale i novými kérkami. Na ukazováček pravé ruky přibyl decentní měsíček, na šíji pak výrazný čínský symbol.

„Líbil se mi motiv jin a jang, tedy dvě opačné a doplňující se síly. Tetování jsem si nechala udělat během přípravy v prosinci v jednom pražském salonu,“ prozradila Kristýna deníku Aha! po včerejším postupu do semifinále.

Karolína Plíšková je jako obrázekKarolína Plíšková je jako obrázekFoto Instagram

Vedle maorské kresby na levém předloktí tak už má na své kůži tři malůvky. Jako její sestra Karolína! Rovněž ona nosí na levé paži i levém boku výrazné maorské motivy. „Prostě se mi to tehdy jen líbilo. Už to ke mně patří, nikdy jsem toho nezalitovala,“ řekla Kája.

Před necelými třemi roky pak na pravý bok přidala ozdobné písmeno M na počest svého manžela Michala Hrdličky. Takže na tetování to aktuálně ségry mají 3:3. Při jakém skóre tento rok zakončí?

Kristýna Plíšková má na předloktí maorskou malůvku už létaKristýna Plíšková má na předloktí maorskou malůvku už létaFoto Getty Images

Decentní měsíček na ukazováčku pravačky Kristýny Plíškové
Decentní měsíček na ukazováčku pravačky Kristýny Plíškové

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud