VIP Sport

Marek Stodůlka
19. ledna 2020 • 16:00

Sprosté výhružky McGregorovi! Za urážkami prý stáli hackeři, hvězda se brání

###BLOK-TOP-VIDEA###

Návrat Conora McGregora sledoval celý svět. Ještě před tím, než slavný bojovník zdemoloval Donalda Cerroneho za necelou minutu, se ale pozornost strhla na šampiona veltrové váhy Kamaru Usmana. Nigerijcův twitterový účet totiž údajně napadli hackeři, kteří napsali několik příspěvků, v nichž uráželi právě irskou hvězdu. McGregor však historce nevěří, podle něj tweety publikoval Usmanův manažer Ali Abdelaziz.Na jméně Conora McGregora se snaží přiživit téměř každý bojovník v UFC. K Irovu vítězství se ihned vyjadřovali třeba Nate Diaz, Justin Gaethje nebo boxerský hrdina Floyd Mayweather. Největší humbuk ale způsobila ještě před soubojem aktivita na sociálních sítích nigerijského šampiona Kamaru Usmana.

„Conor McGregor je irská ku**a! Profackuju tě, zatímco budu šu**t tvoji ženu,“ prohlašoval jeden z tweetů. 

Šampion veltrové divize sledoval galavečer přímo v hale, o tom, co se jeho jménem publikuje za příspěvky, tak prý neměl nejmenší ponětí. „Twitterový účet Kamaru Usmana byl hacknutý. UFC už pracuje na tom, aby jej dostalo zpět,“ prohlásil manažer prvního afrického držitele titulového pásu Ali Abdelaziz.

Tomu však McGregor nevěří. Abdelaziz je totiž také manažerem Irova největšího rivala Chabiba Nurmagomedova a s Conorem má opravdu bohatou minulost. Hvězdný zápasník jej dokonce několikrát prohlásil za teroristu.

Hackeři prý stáli za nechutnou výhružkou Kamaru Usmana směrem ke Conoru McGregorovi
Hackeři prý stáli za nechutnou výhružkou Kamaru Usmana směrem ke Conoru McGregorovi

„Jsem k tomu skeptický, protože jeden z těch prvních příspěvků měl všechny znaky toho malého zku***ného podrazáka Aliho,“ odpověděl McGregor na tiskové konferenci na dotaz, co si o celé situaci myslí.

„Dávají mu kontrolu nad účty. Vím, že spravoval Frankieho (Edgara) nebo Henryho (Cejuda) účet. Tohle už se děje nějakou dobu. Dostane heslo, a pak skrz ně něco napíše,“ pokračoval vítěz.

Ať tak, nebo tak, McGregor má nyní mnohem příjemnější starosti. Za duel s Donaldem Cerronem inkasuje dle svých slov kolem 80 milionů dolarů, dominantní výkon mu navíc zařídil, že je jeho jméno opět nesmírně relevantní, a tak si může vybírat z dlouhé řady soupeřů, kteří touží po tom stanout s Irem mezi osmi stěnami klece.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud