VIP Sport

29. března 2020 • 05:00

Těhotná Cibulková provokuje bez kalhotek? Jen nahota a její psi v klíně!

Autor: ris
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Bříško jí roste, jako by měla na svět přivést paterčata. Slovenka Dominika Cibulková (32) už brzy bude maminkou a těhotenství si náležitě užívá. Svůj buben také dává všem na obdiv. Tentokrát ale podle mnohých kapánek přestřelila.Blonďatá krasavice fanouškům prostřednictvím instagramu naservírovala lehce kontroverzní snímek. Jen nahota a její pejsci. Jeden z nich tenistce zakrýval místo, které zná jen její manžel Michal a gynekolog. „Za každou cenu zaujmout,“ hněvali se na ni někteří diskutéři.

„Nic divného mi na té fotce nepřijde. Vždyť tam nejsem nahá,“ vysvětlovala webu sport24.sk rafinovaná rošťanda. „Jen mi přes bříško nejsou vidět kalhotky, protože mi je zakrývá a vyhrnula jsem si tričko. Podle mě je to velmi milý a zlatý záběr, poněvadž na mě leží psi. Netřeba v tom hledat nic speciálního,“ vzkázala dobře naladěná bratislavská rodačka.       

Dominika Cibulková lehce provokovala fanoušky. Je takhle fotka za hranou?
Dominika Cibulková lehce provokovala fanoušky. Je takhle fotka za hranou?

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud