VIP Sport

18. května 2020 • 13:30

Rosol o manželství s Ochotskou: Byl to provar. Soudíme se doteď

Autor: bko
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Byla to láska jako trám, štěstí se ale rozplynulo a zůstaly spíš trpké vzpomínky. Rozchod a poté rozvod tenisty Lukáše Rosola (34) s moderátorkou Michaelou Ochotskou (35) plnil titulní stránky novin. A ani teď to podle 180. hráče světa není jednoduché. „Fakt je, že s bývalou manželkou to nebylo a doteď není jednoduchý. Soudíme se,“ přiznává v rozhovoru pro deník Sport.Pozornost, která byla na jejich vztah (a hlavně jeho konec) upřena, mu vadila, spíš by si četl o svých sportovních úspěších. I když těch teď také moc neprožívá… „Kdybych na to pořád myslel, už bych tenis nehrál. Už tak mi to hodně ovlivnilo kariéru. Že už nejsem nějaký čas ve stovce, na tom má velkou zásluhu i moje bývalá žena,“ je přesvědčený Rosol .

Modelka a exmanželka tenisty Lukáše Rosola Michaela Ochotská
Modelka a exmanželka tenisty Lukáše Rosola Michaela Ochotská

„Tak to prostě je, zkušenostmi se člověk učí. Bohužel bývalé manželství byl velký provar a už ho vzít zpátky nemůžu,“ řekl Sportu dvojnásobný vítěz Davisova poháru o soužití s  Ochotskou . Ale aspoň jednu pozitivní věc na bývalém vztahu najde. „Mám z něj syna Andrého, kterého miluju,“ má jasno Rosol.

O vztahu moderátorky a tenisového reprezentanta se začalo šuškat na začátku roku 2013, o dva roky později už byl na světě syn André, v červenci 2015 pak následovala velkolepá veselka. Už ke konci roku 2016 se ale začaly objevovat zvěsti, jak to manželům neklape a Ochotská se v prosinci odstěhovala.

Teď už je ale Rosol opět šťastně ženatý s krásnou Petrou »

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud