VIP Sport

28. května 2020 • 13:14

Tenisová studentka Vondroušová: Jak se připravuje na zkoušku dospělosti?

Autor: as
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jak nejlépe nalít do hlavy všechny nutné vědomosti k maturitě? Přece s činkou na zádech! Alespoň tenisová hvězda Markéta Vondroušová (20) takovou taktiku zvolila.Hodila do koše pozvánku na restart tenisové sezony, kterým byl exhibiční turnaj O pohár prezidenta ČTS na Spartě. Zdůvodnila to stěhováním do nového karlínského bytu a intenzivní přípravou na zkoušky dospělosti. „Vrcholí má příprava na maturitu, tak jsem se omluvila,“ naznačila 18. hráčka světa, že bude sedět doma nad učebnicemi a možná si psát i taháky. Jenže ouha, místo toho včera s trenéry v posilovně pilovala kondici!

Talentovaná tenistka Markéta Vondroušová se na maturitu chystá po svém
Talentovaná tenistka Markéta Vondroušová se na maturitu chystá po svém

Klídek, stíhá všechno. Studium na sokolovské obchodní akademii si rozložila na šest let, měla individuální studijní plán. „Ve škole nechávám vše až na poslední chvíli, ale mámě jsem slíbila, že maturitu si udělám,“ prozradila kdysi Aha!. Čtvrtý ročník sice dokončila už loni, jenže odmaturovat kvůli tenisu nestihla. Teď dostala šanci díky koronaviru.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud