Evropská liga - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Apoel : Dudelange - 19. září 2019   18:55

Apoel
Apoel
54' Pavlović (Joãozinho) • 56' De Vincenti  • 58' Pavlović
3:4
(0:1)
Dudelange
Dudelange
36' Sinani  (Bernier) • 51' Bernier  (Sinani) • 72' Stolz  (Bouchouari) • 82' Sinani
Apoel
Belec – Mihajlovic, Gentsoglou, Merkis, Ioannou – Souza (46. Joãozinho), De Vincenti (C) (76. Efrem), U. Matić – Bezjak, Pavlović, Jakoliš (46. Suleiman).
Waterman – Efrem, Hallenius, Joãozinho, Aloneftis, Alef, Suleiman.
Muntean – Mardari, Vicol
GSP Stadium, Nikósie
Dudelange
Joubert (C) – Bouchouari, Schnell, Garos, Kirch (63. Lesquoy) – Bernier, Morren, Pokar, Stolz (90+3. Cools) – L. Mendy (67. Lavie), Sinani.
Kips – Cools, Lesquoy, Klapp, Lavie, Bettaieb, Bougrine.

To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 11:8. Střely mimo: 7:4. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 10:22.
Je dobojováno. Sledovali jsme parádní zápas, který nakonec nabídl sedm branek! Hosté se dostali do vedení 2:0, jenže pak domácí zabrali a za čtyři minutky dali tři branky a rázem vedli 3:2. Jenže hosté to nezabalili a po vyrovnávací brance přišla ještě branka vítězná, takže byl dokonán další obrat a Dudelange překvapivě vyhrál na hřišti APOELu 4:3! Parádní zápas a parádní výkon hostů.
90+4'
90+3'
Střídání v týmu F91 Dudelange: ze hřiště odchází Dominik Stolz, přichází Kobe Cools.
90+3'
Ani z rohu nic nebylo a vypadá to, že hostující celek to už zvládne a dojde si pro hodně překvapivé tři body.
90+3'
Rohový kop pro APOEL.
90+3'
Domácí se nemohou dostat do zakončení.
90+1'
Rozhodčí přidal tři minutky.
90'
Hosty zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Domácí působí hodně nervózním dojmem. Nedaří se jim nic a vypadá to, že dnes nezískají ani bod.
87'
Žlutou kartu dostává Savvas Gentsoglou (APOEL FC).
86'
Z rohu nic nebylo a u míče jsou hráči Dudelange, kteří samozřejmě nikam nepospíchají.
85'
85'
Domácí se usadili na polovině soupeře a snaží se něco vymyslet, ale nyní se jim nedaří vůbec nic.
82'
Dudelange právě vstřelilo branku!
Parádní zápas pokračuje, protože hosté jdou znovu do vedení! Po rychlé akci pálil z hranice velkého vápna DANEL SINANI, který poslal míč do tyče, od které se odrazil za bezmocného brankáře.
82'
APOEL se snaží něco vymyslet, tlačí se dopředu, ale do zakončení se hráči nedostávají.
80'
Domácí hráč se dostával do zakončení, ale nakonec ho Tom Schnell skvěle zastavil a nic z toho nebylo.
78'
Na druhé straně měl práci Jonathan Joubert, ale se skákavým pokusem si poradil v pohodě.
76'
Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Tomás De Vincenti, přichází Georgios Efrem.
76'
Hosté zahrávali pátý rohový kop, ale ani z něho nic nevymyslleli a stav se nyní nemění.
75'
Po rychlé akci zakončoval Danel Sinani, ale domácí brankář skvěle zareagoval a míč jednou rukou vyrazil na roh!
74'
Domácí se samozřejmě hned tlačí dopředu, tak uvidíme, zda se jim podaří znovu dostat do vedení.
72'
Je vyrovnáno! DOmácí hráč šel sám na brankáře, ale ten ho vychytal. Hosté se hned vydali dopředu a po centru se prosadil DOMINIK STOLZ!
71'
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a Dudelange stále prohrává o jednu branku.
70'
Domácí pokazili rozehrávku a darovali soupeři rohový kop.
70'
Je před námi posledních zhruba dvacet minutek a vzhledem k tomu, že je to stále jen o jednu branku, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
68'
Po přihrávce do vápna míč tečoval Savvas Gentsoglou, ale i tentokrát si Jonathan Joubert poradil a míč vyboxoval!
67'
Střídání v týmu F91 Dudelange: ze hřiště odchází Laurent Mendy, přichází Corenthyn Lavie.
66'
Z rohového kopu ale nic nebylo a stav utkání se nemění, APOEL stále vede 3:2.
66'
Žlutou kartu dostává Thibaut Lesquoy (F91 Dudelange).
65'
64'
Nicholas Ioannou zůstal ležet na trávníku a rozhodčí hru nakonec přerušil, bude se ošetřovat.
63'
Střídání v týmu F91 Dudelange: ze hřiště odchází Mehdi Kirch, přichází Thibaut Lesquoy.
62'
Po rohu zakončoval Savvas Gentsoglou, který se prezentoval parádní patičkou, ale Jonathan Joubert reflexivně zasáhl a míč vyrazil!
61'
Rohový kop pro domácí.
60'
Domácí se stále tlačí dopředu. Je před námi posledních zhruba třicet minutek a myslím si, že to bude ještě hodně zajímavé.
58'
APOEL právě vstřelil branku!
Tak to je neuvěřitelné, protože během čtyři minut dali domácí tři branky a zničehonic vedou 3:2! Po kombinaci si hostující brankář s přízemní střelou poradil, ale míč vyrazil jen před sebe, kde číhal ANDRIJA PAVLOVIĆ a ten ho dorazil do branky!
58'
A domácí jsou při chuti a znovu se tlačí dopředu. Hosté nyní vůbec neví, co mají hrát.
56'
Po faulu odpískal rozhodčí pokutový kop, k míči se postavil TOMÁS DE VINCENTI, který si počínal hodně zkušeně a brankáři nedal sebemenší šanci, takže je vyrovnáno!
55'
Pokutový kop pro APOEL!
54'
A domácí snižují! Po centru se k hlavičce dostal ANDRIJA PAVLOVIĆ a hostující brankář byl zcela bez šance, takže už je to pouze o branku!
53'
Domácí se usadili na polovině soupeře a snaží se něco vymyslet.
51'
Jenže hosté jdou do vedení o dvě branky! Uroš Matić chyboval v rozehrávce, k míči se na hranici velkého vápna dostal ANTOINE BERNIER, který ho skvěle poslal za brankáře!
51'
Po centru se do zakončení dralo několik hráčů, ale žádný z nich se k míči nedostal.
50'
Nyní ale domácí faulovali a hosté budou zahrávat standardní situaci.
48'
Domácí se ve druhém poločase stále tlačí dopředu a jsou zatím o poznání aktivnější, než v úvodním dějství.
46'
Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Antonio Jakoliš, přichází Musa Suleiman.
46'
Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Lucas Souza, přichází Joãozinho.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:57 hodin.
První poločas je za námi. Domácí celek byl před zápasem velkým favoritem, ovšem tuto roli zatím nepotvrzuje, protože prohrává 0:1. Nutno dodat, že zcela zaslouženě, protože hosté hrají skvěle a do vedení se dostali zcela zaslouženě.
45+1'
45+1'
Po rohu zakončoval Giorgos Merkis, ale vyrovnat nedokázal a v prvním poločase se už branky nejspíše nedočkáme.
45'
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43'
Další nepřesná přihrávka a domácí fanoušci pískají. A vůbec se nedivím, protože APOEL nehraje vůbec nic.
42'
Ani tentokrát to domácím nevyšlo a hostující brankář s rozehrávkou samozřejmě vůbec nepospíchá.
40'
Do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
38'
Domácí se hned vydali dopředu, ale dnes se jim zatím vůbec, ale vůbec nedaří.
36'
Jenže nyní už to hostům vyšlo a zcela zaslouženě jdou do vedení 1:0! DANEL SINANI šel sám na brankáře, kterého krásně a elegantně překonal!
34'
Neuvěřitelné, co nyní hosté nedali! Dva hráči šli zcela sami na brankáře, Laurent Mendy dostal míč na malé vápno, jenže zakončení nezvládl, protože nakonec vůbec nezakončil!
32'
Na druhé straně hřiště zakončoval velmi aktivní Tomás De Vincenti, jenže ani jeho pokus neměl gólové parametry.
30'
Tak nakonec hostující hráči zahrávali ještě jeden roh, po kterém zakončoval Charles Morren, ale ani on první branku nevstřelil.
30'
Hostující celek zahrával svůj druhý rohový kop, ale nic z toho nebylo a na úvodní branku v tomto utkání stále čekáme.
29'
Rohový kop pro hostující celek.
28'
Žlutou kartu dostává Charles Morren (F91 Dudelange).
26'
Nyní to domácí zkusili po dlouhé době dlouhým nákopem, ale ani ten nebyl přesný a míč sebral na hranici velkého vápna Jonathan Joubert.
24'
Po dlouhé době si na míč sáhl také hostující brankář, ale nebylo to po střele, ale po další nepřesné přihrávce.
23'
Domácí se stále nemohou dostat do utkání. Nyní už na to reaguje také trenér APOELu, který svým svěřencům pořádně vyčinil.
21'
Další nepřesnost na straně hostů a rozehrávat bude Vid Belec.
20'
Je za námi úvodních dvacet minutek a APOEL hraje s Dudelange stále 0:0. Zatím sledujeme zajímavý zápas, který se hraje ve slušném tempu.
18'
Další akci domácího celku ukončil Giorgos Merkis, který se vydal dopředu, ale po jeho nepřesné přihrávce skončil míč v zámezí.
17'
Až nyní to domácí skvěle vykombinovali, dostali se do vápna, ale finální přihrávce před branku scházela potřebná přesnost.
15'
Po tvrdém střetu zůstal ležet na trávníku Uroš Matić, který je ale nakonec v pořádku a může pokračovat.
14'
Stále se mnohem více hraje na polovině domácího celku, kterému se příliš nedaří držet míč a hrát směrem dopředu.
12'
Po zisku míče to z dálky vyzkoušel hostující Danel Sinani, ale míč skončil vysoko nad brankou domácího celku.
11'
Hosty zastavila nepřesná přihrávka a na tahu je domácí APOEL.
10'
Hosté jsou jasným outsiderem tohoto zápasu, ale na začátku utkání vůbec nehrají špatně, naopak.
8'
Nakonec to jeden z domácích hráčů vzal na sebe, ale jeho rána nebyla přesná a rozehrávat tak bude Jonathan Joubert.
7'
Domácí drží míč, ale nemohou se prokombinovat před branku soupeře.
5'
Krásný signál hostů! Ze zadní tyče si na hranici penalty seběhl Danel Sinani, ale po jeho zakončení skončil míč těsně vedle levé tyče!
4'
Rohový kop pro hostující celek, který zatím nehraje vůbec špatně.
2'
Z první akce domácího celku ale nic nebylo. Dopředu se tak vydali hosté, ale byla z toho jen nepřesná přihrávka.
1'
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté.
1'

APOEL FC: Belec – Mihajlovic, Gentsoglou, Merkis, Ioannou – Souza, De Vincenti (C), U. Matić – Bezjak, Pavlović, Jakoliš.
Náhradníci: Waterman – Efrem, Hallenius, Joãozinho, Aloneftis, Alef.

F91 Dudelange: Joubert (C) – Bouchouari, Schnell, Garos, Kirch – Bernier, Morren, Pokar, Stolz – L. Mendy, Sinani.
Náhradníci: Kips – Cools, Lesquoy, Klapp, Lavie, Bettaieb, Bougrine.

Rozhodčí: Muntean – Mardari, Vicol.
Utkání mezi APOELem a Dudelange začíná v 18:55 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si nenechte zápas ujít. Máme se na co těšit.
F91 Dudelange se musel prokousat předkoly, kdy v tom rozhodujícím narazil na celek Ararat-Armenia. Venku Dudelange prohrál 1:2, ale doma zabral a nakonec 2:1 vyhrál, šlo se tedy do prodloužení, které ovšem nerozhodlo. V penaltách byl Dudelange úspěšnější a možná trochu překvapivě se kvalifikoval do Evropské ligy. V lucemburské lize se zatím hosté trápí, protože z pěti utkání získali jen 4 body a jsou dokonce až na sestupové pozici.
APOEL FC bojoval o Ligu mistrů, ale v závěrečném předkole narazil na silný Ajax. Doma s ním uhrál remízu 0:0, ovšem venku prohrál 0:2 a do milionářské soutěže nakonec tedy postoupil Ajax. Na APOEL zbyla pouze Evropská liga. V domácí lize zatím APOEL odehrál jeden zápas, ve kterém porazil AEL Limassol 3:0.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Po Lize mistrů dnes začíná také Evropská liga a my budeme sledovat duel mezi APOEL FC a Dudelange. Jasným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.