Evropská liga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Tottenham : Antverpy - 10. prosince 2020   21:00

Tottenham
Tottenham
56' Vinícius  • 72' Lo Celso (Kane)
2:0
(0:0)
Antverpy
Antverpy
Tottenham
Hart – Doherty, Tanganga, D. Sánchez, B. Davies (C), Reguilón (46. Bergwijn) – Winks (58. Son Heung-min), Lo Celso, Lucas Moura (69. Moussa Sissoko) – Bale (58. Kane), Vinícius (58. Ndombèlé).
Antverpy
Baíranvánd – Buta, Seck (74. L. Verstraete), Gelin, Batubinsika, J. Lukaku (59. Jukleröd) – Benson, Haroun (C), Hongla (59. Boya), Refaelov (46. Ampomah) – Benavente.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Konečná tabulka skupiny J

1. Tottenham 13 bodů
2. Antverpy 12

3. LASK 10
4. Ludogorec 0
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 10:0. Střely mimo: 5:1. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 15:14.
Je konec! Tottenham zvládl dnešní duel proti Antverpám a vítězí 2:0. Domácí celek si tak zajistil vítězství ve skupině právě před dnešním soupeřem. Obě branky padly až ve druhém poločase. Po přímém kopu, který zahrával Bale otevřel skóre Carlos Vinícius. Mourinho poté poslal na trávník Kanea a Sona. Právě Harry Kane si připsal asistenci u druhé branky, kterou vsítil Giovani Lo Celso. V závěru už si domácí vítězství hravě pohlídali.
90+3'
90+2'
Harry Kane se snažil přihrávkou za obranu Antverp vyslat do úniku Sona, jenže před ním stačil zakročit jeden z obránců v červeném dresu.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Harry Kane si míč zasekl v pokutovém území a dokázal zakončit dokonce i v pádu. Jeho projektil však prosvištěl daleko od vzdálenější tyčky.
89'
Simen Jukleröd fauloval na polovině Tottenhamu a zhatil útočnou snahu belgického celku. Tottenham si ještě může zaútočit.
88'
Matt Doherty získal míč na pravé straně a nakopl jej na polovinu soupeře. Krajní obránce Tottenhamu dnes rovněž odehrál velmi dobrý duel.
87'
Žlutou kartu dostává Davinson Sánchez (Tottenham Hotspur).
86'
Domácí sice chybovali při rozehrávce na vlastní polovině, ale chybu svého spoluhráče napravil vynikajícím defenzivním zákrokem Davinson Sánchez.
85'
Steven Bergwijn si došel pro přihrávku až na polovinu hrací plochy. Střídající fotbalista poté bez problémů přenesl těžiště hry na levé křídlo.
84'
Giovani Lo Celso se ujal rozehrávku rohového kopu domácího celku. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, jenže nikdo v bílém nezakončil.
83'
Simen Jukleröd si na vlastní polovině zpracoval odražený míč a raději si pomohl malou domů. Antverpy už podle všeho na útočnou snahu rezignovaly.
82'
Davinson Sánchez si počkal na Sonův krásný centr a dostal se do zakončení. Jeho hlavička však prosvištěla nad břevnem.
81'
Steven Bergwijn napadal rozehrávku soupeře na jeho polovině. Domácí fotbalista schytal úder do obličeje a vybojoval přímý kop pro Tottenham.
80'
Faris Haroun prošel s míčem na polovinu Tottenhamu, rozehrál na pravou stranu, jenže tam kraloval pozorný Matt Doherty.
79'
Giovani Lo Celso nakopl míč na polovinu Antverp, jenže obránci v červeném si na pobídku dali pozor a odehráli míč do bezpečí.
78'
Žlutou kartu dostává Nana Opoku Ampomah (Royal Antverpy FC).
77'
Son Heung-min se sprintem přihlásil o přihrávku za obranu hostujícího celku, ale obránce tentokrát skvěle vystoupil a odehrál před ním míč.
76'
Frank Boya zkusil zakončit z úctyhodné vzdálenosti, jenže jeho pokus byl velmi nepřesný a prolétl daleko vedle branky domácího Tottenhamu.
75'
Hosté se po delší době dostali do blízkosti velkého vápna, jenže nikdo v červeném dresu se nedostal k odcentrování do pokutového území.
74'
Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Abdoulaye Seck, přichází Louis Verstraete.
72'
Tottenham právě vstřelil branku!
Tottenham se výrazně přibližuje k triumfu ve skupině! Po vyhraném hlavičkovém souboji dostal míč Harry Kane, který vyslal krásnou přihrávku na pravou stranu a GIOVANI LO CELSO obstřelil brankáře!
71'
Dylan Batubinsika potáhl míč na polovinu soupeře, rozehrál na levou stranu, jenže Antverpy si musely pomoci zpětnou rozehrávkou.
70'
Steven Bergwijn si v blízkosti velkého vápna rychle přehodil míč na pravačku a vyslal tvrdé zakončení. Hostující brankář jeho pokus skvěle lapil.
69'
Další obrovská šance Tottenhamu! Na centr si na malém vápně naskočil Harry Kane, jehož hlavička těsně minula vzdálenější tyčku!
69'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Lucas Moura, přichází Moussa Sissoko.
68'
Son se tentokrát dostal až do pokutového území, pálil do horního rohu, ale hostující brankář jeho pokus skvěle vyrazil!
68'
Son Heung-min si v blízkosti velkého vápna připravil míč na pravačku a zkusil technické zakončení. Jeho rána mířila do rukavic připraveného brankáře.
67'
Hra je přerušena! Po souboji na pravé straně zůstává na trávníku ležet Lucas Moura, který leží s bolestivou grimasou v obličeji.
66'
Dylan Batubinsika byl poněkud dezorientovaný na vlastní polovině a před napadajícím Mourou zbytečně odehrál míč do zámezí.
65'
Harry Kane skvěle napadal rozehrávku soupeře na hranici velkého vápna a málem získal míč pro Tottenham. Hosté jsou po obdržení úvodní branky jako opaření.
64'
Simen Jukleröd se na vlastní polovině stačil dostat k míči před Sonem a z otočky odkopl míč do bezpečí. Belgický celek navíc získal vhazování.
63'
Joe Hart dlouho otálel s rozehrávkou od vlastní branky. Zkušený brankář poté rozehrál na pravou stranu, kde ve vzdušném souboji fauloval Harry Kane.
62'
Lucas Moura napadal rozehrávku soupeře na jeho polovině. Antverpy nakonec dokázaly projít na polovinu anglického celku, kde hosté přišli o míč.
61'
Faris Haroun nakopl míč na polovinu Tottenhamu, jenže jeho pobídka mířila jen do prostoru, ve kterém kraloval stoper Davinson Sánchez.
60'
Je za námi hodina hry a Tottenham se před malou chvílí přiblížil důležitému triumfu. Mourinho navíc neváhal poslat na hřiště své ofenzivní hvězdy.
59'
Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Martin Hongla, přichází Frank Boya.
Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Jordan Lukaku, přichází Simen Jukleröd.
58'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Gareth Bale, přichází Harry Kane.
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Harry Winks, přichází Son Heung-min.
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Carlos Vinícius, přichází Tanguy Ndombèlé.
56'
Tottenham se dostává do vedení! Tohle byla fotbalová paráda! Gareth Bale zahrával přímý kop z třiceti metrů. Hostující brankář míč vyrazil na tyč, odkud se míč vrátil před branku a osamocený CARLOS VINÍCIUS už měl snadnou práci!
55'
Giovani Lo Celso se snažil udržet míč na hrací ploše, jenže spěchal za příliš vysokou přihrávkou. Belgický celek tak bude moci vhazovat.
54'
Bergwijn se krásně uvolnil na levé straně, odkud odcentroval do pokutového území, jenže jeho střílený centr odkopl hned první obránce.
53'
Lukaku dostal přihrávku na levou stranu a odcentroval ve skluzu. Jeho pobídku srazil hned první zadák v bílém dresu na rohový kop.
52'
Lucas Moura v souboji na hranici velkého vápna zasáhl soupeře vysokou nohou, což se vůbec nelíbilo hlavnímu rozhodčímu.
51'
Vinícius tentokrát dostal přihrávku do blízkosti velkého vápna, jenže dlouho otálel se zakončení a stoper Gelin mu v něm na poslední chvíli zamezil.
50'
Vinícius vyslal dobrou patičku na hranici velkého vápna, kam sprintoval rychlonohý Lucas Moura, jenže druhý jmenovaný se přes zásah obránce do zakončení nedostal.
49'
Steven Bergwijn se poprvé po svém příchodu na trávník zapojil do akce Tottenhamu. Na levé straně spěchal za prudkou přihrávkou, ale míč už na hřišti neudržel.
48'
Davinson Sánchez si na vlastní polovině připsal další důležitý defenzivní zákrok. Stoper Tottenhamu následně rozehrál na levou stranu.
47'
Lukaku sprintoval po levém křídle, jenže si míč posunul jen na nohu napadajícího obránce. Tottenham může rozjet svůj první útok ve druhé půli.
46'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Sergio Reguilón, přichází Steven Bergwijn.
Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Lior Refaelov, přichází Nana Opoku Ampomah.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali hodně opatrné utkání. Na trávníku v Londýně se odehrával fotbal plný osobních soubojů. Tottenham se do obrovské šance dostal až chvíli před přestávkou, ale Vinicius brankáře nepřekonal. Do kabin se proto odchází bez branek.
45+2'
45+2'
Sergio Reguilón neustál souboj se Seckem na levé straně, jenže rozhodčí nedovolený zákrok neodpískal. Domácí hráč jeho rozhodnutí nese hodně těžce.
45+1'
Nastavují se dvě minuty!
45'
Tottenham se v závěru prvního poločasu ještě vydal na polovinu belgického celku, nicméně hráči v červených dresech už opět brání v pevném bloku.
44'
Carlos Vinícius se po rychlé akci hnal sám na brankáře, zkoušel zakončit levačkou, ale Alírezá Baíranvánd proti němu vytáhl fantastický zákrok!
43'
Abdoulaye Seck při průniku na polovinu Tottenhamu fauloval Harryho Winkse, což neuniklo zraku rozhodčího. Mourinhův celek bude rozehrávat.
42'
Alírezá Baíranvánd znovu dlouho otálel s odkopem z vlastní šestnáctky. Hostující brankář hledal Bensona, kterého dobře pokryl Sergio Reguilón.
41'
Lucas Moura si náběhem mezi obránce řekl o přihrávku, kterou jeho směrem poslal Winks, ale obránce Gelin míč na poslední chvíli zastavil.
40'
Davinson Sánchez uspěl v hlavičkovém souboji na polovině hřiště. Stoper domácího celku prodloužil míč na Winkse, jehož přihrávka byla příliš prudká.
39'
Alírezá Baíranvánd dostal hodně těžkou malou domů a okamžitě jej napadal Gareth Bale. Hostující brankář míč stačil odkopnout.
37'
Joe Hart se musel znovu zapojit do rozehrávky Tottenhamu. Jeho nákop přiletěl na polovinu soupeře, ale Gareth Bale v hlavičkovém souboji neuspěl.
36'
Bale napadal rozehrávku hostujícího celku na jeho polovině. Domácí hvězda dostala pod tlak Butu, který míč musel odkopnout do zámezí.
35'
Alírezá Baíranvánd teď skvěle přečetl akci Tottenhamu, proti centru z levé strany vyrazil až na hranici velkého vápna a před Balem odkopl míč do bezpečí.
34'
Cristian Benavente dostal přihrávku do skvělé pozice, jenže zpracováním si míč posunul mimo ideální prostor a nártem rozvlnil pouze boční síť.
33'
Sergio Reguilón v souboji na polovině hřiště soupeře složil k zemi doslova zápasnickým chvatem. Sudí jeho faul viděl a odpískal přímý kop pro Antverpy.
32'
Další nedovolený zákrok domácího celku. Lucas Moura to při napadání rozehrávky soupeře přehnal s agresivitou a poslal soupeře k zemi.
31'
Seck dostal přihrávku na pravou stranu, kličkou si poradil s napadajícím Mourou a zapojil do rozehrávky hostujícího brankáře.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme hodně bojovný duel. Tottenham je sice o něco aktivnější, ale do šancí se dostává horko těžko.
29'
Alírezá Baíranvánd odkopával od vlastní branky. Hostující brankář zkoušel rozehrát na pravé křídlo, ale Seckovi míč pod kopačkou utekl do autu.
28'
Exekuce rohového kopu se ujal Lucas Moura, jehož nadýchaný centr přiletěl na malé vápno, odkud míč bez problémů vyboxoval Alírezá Baíranvánd.
27'
Giovani Lo Celso si v pokutovém území přichystal míč na levačku a zakončil placírkou. Jeho dobře mířený pokus přizvedl obránce na roh.
26'
Žlutou kartu dostává Abdoulaye Seck (Royal Antverpy FC).
26'
Seck dostal další přihrávku na pravou stranu, potáhl míč do blízkosti velkého vápna, jenže už neměl dostatek sil k odcentrování do šestnáctky.
25'
Abdoulaye Seck si pokryl míč na pravé straně a napadající Lucas Moura jej nedovoleným zákrokem doslova odhodil do zámezí.
24'
Carlos Vinícius se vrhl do dalšího hlavičkového souboje na polovině hřiště a dočkal se nedovoleného zákroku na svou osobu. Tottenham bude rozehrávat.
23'
Carlos Vinícius se sice dostal k přihrávce za obranu soupeře, jenže si nedal pozor na své postavení a nechal se lapit v ofsajdu.
22'
Sergio Reguilón si v náběhu předkopl míč daleko před sebe a už jej nedohnal před dobře postaveným stoperem v červeném dresu Antverp.
21'
Lior Refaelov dostal přihrávku na polovinu soupeře, kde se krásně zbavil obánce, jenže už nedokázal přesně rozehrát.
20'
Japhet Tanganga se po ošetření nakonec vrací zpátky na trávník a podle všeho bude schopen nadále pokračovat ve hře.
19'
Antverpy zahrávaly přímý kop na polovině Tottenhamu. Centrovaný míč přiletěl na hranici velkého vápna, ale obrana Tottenhamu zakročila skvěle.
18'
Hra je přerušena! Jeden z domácích hráčů zůstává po ostrém zákroku ležet na trávníku a podle všeho bude muset střídat.
17'
Martin Hongla dostal přihrávku na polovinu soupeře a rozehrál na levou stranu. Nikdo v červeném dresu si následně na centr netroufl.
16'
Lucas Moura se z hranice velkého vápna položil do odraženého míče, jenže jeho dělovku zablokoval dobře postavený hráč v červeném dresu.
15'
Davies skvěle vystoupil proti rozehrávce na levé straně a získal pro Tottenham vhazování. Domácí celek tak může pokračovat v útočném snažení.
14'
Sergio Reguilón si dal pozor na oblouček za obranu, vystoupil proti míči a odehrál jej hlavou do bezpečí. Tottenham navíc získal vhazování.
13'
Giovani Lo Celso se dostal do pokutového území, ale hostující brankář se mu skvěle položil pod nohy a schoval míč do svých rukavic.
12'
Aurélio Buta dostal přihrávku na pravou stranu, potáhl míč na polovinu Tottenhamu, jenže tam se hosté sami zahnali do zámezí.
11'
Alírezá Baíranvánd se musel znovu zapojit do rozehrávky belgického celku. Tottenham v posledních minutách hraje o něco aktivněji.
10'
Lucas Moura si navedl míč do blízkosti velkého vápna a zakončil levačkou. Jeho pokus ještě tečoval Gareth Bale, který se nechal lapit v ofsajdu.
9'
Joe Hart se musel zapojit do rozehrávky Tottenhamu. Zkušený brankář nakonec poslal nákop na Mouru, který si v kombinaci nerozuměl s Balem.
8'
Gareth Bale bojoval v hlavičkovém souboji na hranici velkého vápna. Přesila obránců v červených dresech mu však nedala prostor pro zakončení.
7'
Hostující brankář měl podruhé během úvodních minut velké problémy při odkopu míče. Jeho slabý odkop málem zastavil napadající Lo Celso.
6'
Po zajímavém centru z pravé strany zakončoval hlavou Tanganga, od jehož hlavy se míč odrazil těsně vedle vzdálenější tyčky!
5'
Lior Refaelov si dal pozor na akci Tottenhamu vedenou po pravé straně. Hostující fotbalista míč raději zakopl do zámezí. Tottenham zůstane na polovině soupeře.
4'
Alírezá Baíranvánd se musel zapojit do rozehrávky belgického celku. Jeho odkop se snažil zastavit Giovani Lo Celso, jenže ten se k míči nedostal.
3'
Manuel Benson dostal přihrávku na pravou stranu hrací plochy, kde vybojoval vhazování pro Antverpy. Belgický celek vstoupil do utkání sympaticky.
2'
Domácí kapitán Davies vhazoval na levé straně hrací plochy. Tottenham poté předvedl svou první útočnou akci, ale s míčem si nepotykal Moura.
1'
Belgický celek obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Antverpy se ihned vydaly do útoku, ale nákop na pravou stranu skončil v autu.
1'
Oba týmy už nastupují na hřiště. Tottenham bude hrát v bílém, zatímco hosté obléknou červené dresy.

Tottenham Hotspur: Hart – Doherty, Tanganga, D. Sánchez, B. Davies (C), Reguilón – Winks, Lo Celso, Lucas Moura – Bale, Vinícius.
Náhradníci: Whiteman – Alderweireld, Alli, Bergwijn, Clarke, Dier, Kane, Scarlett, Ndombèlé, Moussa Sissoko, Son Heung-min, White.

Royal Antverpy FC: Baíranvánd – Buta, Seck, Gelin, Batubinsika, J. Lukaku – Benson, Haroun (C), Hongla, Refaelov – Benavente.
Náhradníci: Butez, Chevaughn – Ampomah, Boya, De Laet, Mbokani, Jukleröd, Mijoši, L. Verstraete..
Vzájemný zápas

Antverpy ve vzájemném duelu na konci října překvapivě zvítězily 1:0.
Tottenham Hotspur

Domácí Tottenham je na tom v Evropské lize o něco hůře. Celek Josého Mourinha získal v pěti duelech deset bodů a zatím drží druhou pozici. Případným dnešním triumfem si však Tottenham může zajistit vítězství v základní skupině. Před týdnem však jen remizoval 3:3 na půdě LASK Linz. O víkendu však v londýnském derby přehrál Arsenal výsledkem 2:0.
Royal Antverpy FC

Hostující celek z Belgie zatím předvádí fantastické výkony, kterými si vysloužil postup do jarní fáze Evropské ligy. Po pěti odehraných duelech má na svém kontě dvanáct bodů a drží se na čele tabulky právě před Tottenhamem. V posledním kole doma Antverpy přehrály výsledkem 3:1 Ludogorec Razgrad. O víkendu však v belgické lize padly výsledkem 2:4 v Genku.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Evropské ligy mezi Tottenhamem Hotspur a Antverpami. Výkop je stanoven na 21 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.