Evropská liga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Monaco  : CZ Bělehrad - 3. listopadu 2022   18:45

Monaco
Monaco
5' Volland (C. Henrique) • 27' Volland (Diatta) • 50' Rodić(vl.) (Golovin) • 87' Volland (Jakobs)
4:1
(2:0)
CZ Bělehrad
CZ Bělehrad
55' Kanga
Monaco
Nübel – Disasi, Maripán, Badiashile – Diatta (77. Vanderson), Fofana, Camara (86. Matazo), Golovin (86. Jakobs), Henrique – Ben Yedder /C/ (76. Embolo), Volland (90. Ben Seghir).
Didillon – Aguilar, Akliouche, Jean Lucas, Martins, Minamino, Sarr.
Gözübüyük – van Zuilen, Bahder (NED).
Stade Louis-II, Monaco
CZ Bělehrad
Borjan /C/ – Gobeljić, Eraković, Milunović, Rodić (85. Azarov) – Bukari (71. Ben Nabouhane), Kanga (71. Mustapha), Ivanić, Mitrović (46. Srnić) – Pešić, Katai (60. Kangwa).
Vasiljević – Coulibaly, Leković, Mijatović, Pankov, Sanogo, Stanković.

Monaco zaslouženě poráží po hattricku Vollanda Crvenou Zvezdu Bělehrad a postupuje do vyřazovací fáze Evropské Ligy. Pro srbského mistra účast v Evropě na podzim končí.
90+4'
90+2'
Ben Seghir si užil první doteky s míčem, ale k ničemu to nevedlo.
90'
Střídání v týmu AS Monaco FC:
ze hřiště odchází Kevin Volland, přichází Eliesse Ben Seghir.
87'
Monaco právě vstřelilo branku!
Ismael Jakobs našel krásnou přihrávkou KEVINA VOLLANDA a ten nechytatelnou střelou kompletuje hattrick.
86'
ze hřiště odchází Alexandr Golovin, přichází Ismail Jakobs,
ze hřiště odchází Mohamed Camara, přichází Eliot Matazo.
85'
Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad:
ze hřiště odchází Milan Rodić, přichází Irakli Azarov.
83'
Volland byl tvrdě atakován a rozhodčí píská faul.
81'
Ivanič se snažil obalit svojí střelu na zadní tyč, bohužel pro Bělehrad končí míč těsně vedle pravé tyče Nubelovi brány.
79'
Crvena Zvezda bude mít prostor pro standardní situaci.
78'
Monako obléhá vápno Bělehradu.
77'
ze hřiště odchází Krépin Diatta, přichází Vanderson.
76'
ze hřiště odchází Wissam Ben Yedder, přichází Breel Embolo.
75'
Diatta dokázal najít jednoho ze svých spoluhráčů a ten napřáhl z velké dálky, pro jeho smůlu jeho střela nenašla cestu mezi tři tyče.
71'
ze hřiště odchází Osman Bukari, přichází El Fardou Ben Nabouhane,
ze hřiště odchází Guélor Kanga, přichází Ibrahim Mustapha.
68'
Gól neplatí, Pešič se před obdržením přihrávky od Bukariho nacházel v ofsajdovém postavení.
66'
Kangwa se snažil prostrčit míč na Pešiče, jeho přihrávka byla nepřesná.
64'
Žlutá karta pro tým FK Crvena Zvezda Bělehrad (Guélor Kanga).
63'
Žlutá karta pro tým FK Crvena Zvezda Bělehrad (Slavoljub Srnić).
62'
Volland si seběhl na osu hřiště pro míč a následně byl faulován.
60'
ze hřiště odchází Aleksandar Katai, přichází Kings Kangwa.
57'
Disasi poslal nebezpečný centr do vápna hostujícího celku, jeho pokus však dokázal zastavit Borjan.
56'
Kangova nebezpečně tečovaná střela končí na rohovém kopu pro hosty.
55'
Crvena Zvezda právě vstřelila branku!
Autorem branky z pokutového kopu je GUÉLOR KANGA, míč umístil krásně do levého dolního růžku. Nubel byl na jeho pokus moc krátký.
54'
Badiashile obdržel žlutou kartu za zákrok na Ivaniće.
54'
Byla nařízena penalta pro hosty za faul Badiashileho.
53'
Golovin se snažil vyslat Vollanda do úniku na bránu, jeho pas byl nepřesný.
50'
Alexandr Golovin převzal ve vápně míč a krásným lobem překonal brankáře, MILAN RODIĆ se snažil míč letící do brány odkopnout, ale to se mu podařilo v prakticky nehratelné pozici jen do vlastní sítě.
49'
Ben Yedder byl nachytán v ofsajdu.
48'
Crvena Zvezda obléhá vápno Monaka.
46'
ze hřiště odchází Stefan Mitrović, přichází Slavoljub Srnić.
46'
Monako naprosto zaslouženě odchází do kabin za stavu 2:0. Do zápasu vstoupil domácí celek velice aktivně, herní převahu dokázal zužitkovat už v páté minutě Volland o 22 minut později se tento německý útočník trefil po druhé. Do kabin se tak jde za stavu 2:0 pro domácí Monako.
45'
43'
Útočné snažení Crvené Zvezdy končí na skále jménem Disasi.
38'
Katai seslal k zemi na půli hřiště tvrdým zákrokem Camaru, za své činy vidí od hlavního rozhodčího žlutou kartu.
37'
Golovin teď vystřelil z prvního doteku ze střední vzdálenosti, střela mu vůbec nesedla a končí vysoko nad bránou.
34'
Golovin ztratil u brány Bělehradu míč a následně fauloval svého protihráče.
33'
Volland byl na ose hřiště faulován a Monako si tak užije ještě více času na balónu.
32'
Vysunutý Disasi si pomohl na útočné polovině faulem.
31'
Domácí tým setrvá na půli CZ Bělehrad, momentálně bude mít Monako autové vhazování u rohového praporku.
29'
Rychlý protiútok domácích zastavil skvělým obranným zákrokem Ivanič.
27'
Diatta dokázal najít ve vápně KEVINA VOLLANDA, který byl trestuhodně volný a německý útočník dokázal hostující obranu krásnou střelu do pravého dolního růžku potrestat gólem.
26'
Henrique vybojoval Monaku další rohový kop.
25'
Diattův přetažený centr nenašel nikoho z jeho spoluhráčů.
24'
Monako nám nabídne další rohový kop.
23'
Rodič vidí žlutou kartu za taktický faul na půli hřiště.
22'
Zvezda bude zahrávat rohový kop.
21'
Diatta dokázal prodloužit dlouhý nákop, míč však končí na kopačkách Crvene Zvezdy.
20'
Domácí tým drží míč a kombinuje na své polovině.
18'
Za obranu Monaka si zaběhnul Pešič, pomezní rozhodčí správně signalizuje ofsajd.
17'
Uvidíme rohový kop v podání domácího Monaka.
16'
Wissam Ben Yedder dokázal překonat hostujícího brankáře, pomezní rozhodčí však signalizuje ofsajd.
15'
Uvidíme odkop od brány Monaka.
14'
Kanga se ve vápně domácích probíjel do výhodné pozice, bohužel pro něj si však dal moc dlouhý dotek.
13'
Ben Yedder střílel zpoza vápna, jeho střelu dokázal zalepit brankář hostů.
12'
Vollandovi se otevřel kousek za vápnem prostor, německý útočník neváhal a okamžitě pálil. Jeho střela končí vysoko nad bránou Bělehradu.
11'
Ivanič si pomohl nedovoleným zákrokem u rohového praporku soupeře.
10'
Na přední tyči naskočil na Golovinův centr od rohového praporku Volland. Tato šance gólem nekončí, Borjan vytáhnul fantastický zákrok.
9'
Nebezpečná střela Diatty! Hostující brankář Borjan ji dokázal vyrazit, bude se kopat rohový kop.
8'
Stefan Mitrovič byl pomezním rozhodčím nachytán v ofsajdu.
7'
Crvena Zvezda kombinuje na vlastní polovině.
6'
Kangovu střelu z dálky dokázal lapit bez problému Nubel.
5'
Caio Henrique využil prostoru na levé lajně a poslal nádherný míč do vápna soupeře. Jeho míč našel KEVINA VOLLANDA, který dokázal hlavičkou překonat brankáře Borjana.
4'
Mitrovič se snažil najít ve vápně jednoho ze svých spoluhráčů, jeho snahu mu překazil domácí obránce.
3'
Monako bude na své polovině vhazovat,
2'
Krepin Diatta byl na půli soupeře tvrdě atakován a uvidíme standardku pro Monako.
1'

AS Monaco FC: Nübel – Disasi, Maripán, Badiashile – Diatta, Fofana, Mo. Camara, Golovin, C. Henrique – Ben Yedder (C), Volland.
Náhradníci: Didillon – Aguilar, Akliouche, Ben Seghir, Embolo, Jakobs, Jean Lucas, Martins, Minamino, Matazo, Sarr, Vanderson.
Trenér: Clement P.

FK Crvena Zvezda Bělehrad: Borjan (C) – Gobeljić, Eraković, Milunović, Rodić – Bukari, Kanga, Ivanić, Mitrović – Pešić, Katai.
Náhradníci: Vasiljević – Azarov, Coulibaly, Ben Nabouhane, Kangwa, Leković, Mijatović, Mustapha, Pankov, Sanogo, Srnić, Stanković.
Trenér: Milojevič M.

Rozhodčí: S. Gozubuyuk – J. Van Zuilen, J. Bahder.
V rámci 6.kola skupiny H, Evropské Ligy se dočkáme duelu mezi Monakem a Crvenou Zvezdou Bělehrad. Skupina H je velice vyrovnaná a o postupu týmů tak rozhedne až poslední kolo. Domácí Monako má postup ve svých rukou, nachází se na 2.místě se 7 body. Celek z Bělehradu už postup ve svých rukou nemá, nachází se na 4. místě se 6 body. Kdyby porazil Monako, musel by Bělehrad doufat, že Ferencváros porazí Trabzonspor. Vzájemný zápas na půdě Bělehradu dokázalo ovládnout Monako po výhře 1:0. Jak dopadne tento zápas a celá zamotaná skupina? To všechno se dozvíte ve čtvrtek od 18:45, sledujte nás a buďte u toho!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.