Fortuna liga Slovensko - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Nitra : Trenčín - 30. března 2019   16:00

Nitra
Nitra
9' Soković  • 60' Bilovský
2:2
(1:1)
Trenčín
Trenčín
37' Čataković   • 79' Paur
Nitra
Pindroch – Niba, Soković, Bilovský, Chovanec – Šimončič (C), Chobot (63. Machovec), Vestenický (69. Fábry), Gatarić – Farkaš, Charizopulos.
Šípoš – Fabiš, Štefanec, Machovec, Macho, Fábry, Šurnovský.
Glova – Hancko, Bobko
Štadion Pod Zoborom, Nitra
Trenčín
Chudý – Zubairu, Yem, Čataković, Paur (C) – Roguljić (88. Kadák) – Slávik, Lamine (70. Umeh) – Laczkó (82. Sleegers), Kleščík, Corryn.
Urminský – Skovajsa, Šulek, Sleegers, Umeh, Kadák, van Arnhem.

90+2'
90+1'
Hlavní sudí nastavuje dvě minuty.
90'
V závěru se hra přesunula do středu hřiště.
89'
Další nepovedený průnik Gatariće a další rohový kop!
88'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Ante Roguljić, přichází Jakub Kadák.
85'
Který navíc i rozehrál, ovšem přímo do rukavic gólmana Chudého.
84'
Gatarić se nedokázal zbavit bránícího hráče. Přesto vybojoval pro svůj tým rohový kop.
82'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Adam Laczkó, přichází Joey Sleegers.
81'
Domácí ale nechtějí nechat tento stav jen tak a vydali se po dlouhé době na útočnou výpravu.
79'
Trenčín právě vstřelil branku!
Milan Corryn vyslal svůj centr do houfu hráčů v malém vápně. Zde si nejvýše vyskočil JAKUB PAUR, který přesnou hlavičkou poslal míč do branky Nitry a vrátil v závěru druhé půle Trenčín do zápasu.
78'
Zevnitř šestnáctky centroval Kleščík. Výsledkem všeho však je jen rohový kop Trenčína.
77'
Prudký centr zleva vyslal na branku Roguljič! Jeho šance ale jen těsně minula branku Pindrocha.
76'
Čataković se zbavil Machovce a následně zakončil. Ovšem pouze na kopačky před ním stojícího bránícího hráče.
74'
Milan Corryn se pokusil o další individuální přechod, ovšem nyní nepřešel přes dvojici protihráčů.
72'
Po delší době se hosté pokusili usadit na polovině domácích a kombinovat zde na krátkou vzdálenost.
70'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Mohammed Lamine, přichází Emeka Umeh.
69'
Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Tomáš Vestenický, přichází Marek Fábry.
69'
Corryn si posléze počínal nedovoleně, což neuniklo pozornosti hlavnímu sudímu.
68'
Po delším přerušení rozehrává Trenčín rohový kop, který ovšem Pindroch dalekým nákopem posílá do bezpečí.
66'
Milan Corryn nejdříve nadějně přešel přes dvojici protihráčů, narazil až na toho třetího a o míč příšel. Trenčín rozehrává rohový kop.
64'
Žlutou kartu dostává Mohammed Lamine (AS Trenčín).
63'
Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Marian Chobot, přichází Jaroslav Machovec.
60'
Nitra právě vstřelila branku!
Na hranici vlastní šestnáctky vyboxoval centrovaný míč Denis Chudý. Ten posléze před brankou našel nikým nehlídaného FREDERIKA BILOVSKÉHO, pro něhož už byl úkol jednoduchý, vrátit míč do prázdné branky.
58'
Z velké vzdálenosti vystřelil na branku Milan Corryn. Jeho střela ale mířila dosti vedle branky Pindrocha.
57'
Žlutou kartu dostává Miloš Šimončič (FC Nitra).
57'
Jeden z hostujících hráčů velmi tvrdě nastřelil tyč nitranské branky!
52'
Po nepřesnosti domácích má Trenčín další out.
51'
Prudký centr směřoval do míst, kde stál Bilovský, který poslal míč do bezpečného prostoru.
49'
Byť se drží na vlastní polovině, stále to jsou hráči Trenčína, kteří drží míč a tedy kontrolují hru.
47'
S míčem na kopačkách začali druhou půli hráči Trenčína, kteří rychle vhazovali out.
46'
První půle je za námi. Oba týmy se dostávaly do řady šancí, leč příliš atraktivní fotbal k vidění nebyl. Jak Nitra, tak Trenčín vždy jednou skórovali, čímž je i druhá půle stále otevřená.
45+2'
45'
Hlavní sudí nastavuje jednu minutu!
45'
Žádného ze svých spoluhráčů nenašel Vesetnický při snaze centrovat do volného prostoru.
43'
Po krátké rozehrávce rohu si míč vybojoval Corryn, který se na opačné straně dostal do zakončení. Míč však poslal přímo do Pindrochových rukavic.
42'
Bilovskému příliš nevyšel centr po přímém kopu. Naštěstí pro svůj tým ale vybojoval alespoň rohový kop.
40'
Trenčín mohl jít do vedení! Z větší vzdálenosti ukázal svou sílu při střele Roguljić, po jehož nákopu orazítkoval míč velmi tvrdě břevno Pindrochovy svatyně.
39'
Tomáš Vestenický se pokusil posunout míč na vého spoluhráče dopředu. Ve své snaze ale úspěšný nebyl a Nitra o míč přišla.
37'
Její exekuce se chopil HAMZA ČATAKOVIĆ, který precizně uklidil míč k levé tyči a vrátil svůj tým do hry.
37'
Miloš Šimončič nešťastně zashál míč v malém vápně rukou, Trenčín tak má před sebou penaltu!
35'
Trenčín ale pokračuje ve svém tlaku na branku Nitry. Na polovině soupeře hledá volný prostor k zakončení.
34'
Slibně ze střední vzdálenosti zakončil Čatakovič. Pindroch se musel pořádně natáhnout, přesto nakonec dokázal míč letící k pravé tyči vyrazit.
33'
Po dalším rohovém kopu Trenčína přišel další nedovolený zákrok Corryna a další rozehrávka Nitry.
32'
Své střelecké štěstí zkusil z větší vzdálenosti Tomáš Vestenický. Jeho střela ale zaplachtila a míč se ocitnul mezi diváky.
29'
Žlutou kartu dostává Reuben Yem (AS Trenčín).
29'
Bezprostředně poté si další nedovolený zákrok připsal Corryn, čímž má Nitra další výhodu přímého kopu.
28'
Po faulu na Miloše Šimončiče rozehrává Nitra z poloviny hřiště proti trenčínské brance.
27'
Nic vážného to ale nebylo a oba hráči pokračují ve hře.
26'
Tvrdý hlavičkový souboj mezi Nibou a Paurem. Oba hráči se po něm svalili na trávník a lékaři je musí ošetřit.
25'
Záhy v sérii ofsajdů pokračoval na stejné straně Slávik.
24'
Do zakončení se odhodlal Laczkó. K jeho smůle ale stál v ofsajdovém postavení, což sudí zaregistrovali.
23'
Následně zblokoval centr Trenčína Ján Chovanec, čímž měli hosté další roh.
23'
Paur se zcela sám dostal do pokutového území, kde se pokusil překvapit gólmana. Jeho pokus ale srazila obrana Nitry.
20'
Nedovolený zákrok Kleščíka vůci Tomáši Vestenickému. Nitra tak má další přímý kop, byť už ne z tak slibné vzdálenosti.
19'
Bilovského přihrávka měla směřovat na kopačky Chobota. Nebyla však přesná a míč se ocitnul za postranní čarou.
17'
Trenčín se navíc rychle dostal na opačný konec hřiště a má šanci na rozehrávku dalšího rohového kopu. Z něho ovšem Čatakovič poslal míč pouze do rukavic Pindrocha.
15'
Yem ubránil nápor Nitry na vlastní branku, čímž se Martin Chudý dostal k odkopu od ní.
13'
Hráči Trenčína stále drží míč na svých kopačkách a čekají na vhodnou příležitost pro rozehrání další útočné příležitosti.
12'
Rychle mohlo být srovnáno! Corryn se dostal až do pokutového území, kde prudkou přihrávkou hledal někoho před brankou. Našel ovšem nakonec jen nitranského obránce.
9'
Domácí tým jde velmi rychle do vedení! Po faulu Adriána Slávika se dostal k přímému kopu ze slibné vzdálenosti Ján Chovanec. který nejprve našel Šimončiče, ten následně přesně hlavičku NEMANJY SOKOVIĆE, jemuž se povedlo otevřít skóre!
8'
Velmi nadějný Chobotův centr z pravé strany. Ve velkém vápně však nakonec záložit Nitry nedokázal najít žádného ze svých spoluhráčů.
7'
Míč z rohu mířil na bližší tyč. Tam se ale lépe zorientoval bránící hráč, který jej rychle odkopl do bezpečí.
6'
Nitra se posléze dostala do rychlého protiútoku, z něhož získala výhodu vlastního rohového kopu.
5'
Z rohového kopu se do zakončení dostal Zubairu. Mířil však přesně do středu branky Nitry, čímž neměl gólman Pindroch mnoho práce se zachycením míče.
4'
A následně i první rohový kop utkání.
3'
Paur nasměroval přihrávku na Roguljiće. Sice byl pass nepřestný, přesto hosté vybojovali alespoň outové vhazování.
2'
Míč si pod kontrolu vzali hráči Trenčína, kteří zahájili kombinaci na své polovině hřiště.
1'

FC Nitra: Pindroch – Niba, Soković, Bilovský, Chovanec – Šimončič, Chobot, Vestenický, Gatarić – Farkaš, Charizopulos.
Náhradníci: Šípoš – Fabiš, Štefanec, Machovec, Macho, Fábry, Šurnovský.

AS Trenčín: Chudý – Zubairu, Yem, Čataković, Paur – Roguljić – Slávik, Lamine – Laczkó, Kleščík, Corryn.
Náhradníci: Urminský – Skovajsa, Šulek, Sleegers, Umeh, Kadák, van Arnhem..
Předchozí dva vzájemné zápasy letošní sezóny

25.9.2018, 1. kolo: FC Nitra – AS Trenčín 2:1 (4. Kóňa, 90+2. Šimončič (pen.) – 58. Mance)

20.10.2018, 12. kolo: AS Trenčín – FC Nitra 0:1 (20. Abdulrahman)
Oba týmy udržují víceméně své pozice z konce základní části Fortuna ligy. Zatímco Nitra se umístila na prvním nepostupovém místě se ztrátou pěti bodů na Sereď, Trenčín před sebou ještě uvolnil místo úřadujícímu mistrovi nejvyšší slovenské soutěže z Trnavy. Ovšem oba týmy Trnava momentálně v tabulce předskočila.
Zdravím vás u 2. kola bojů o udržení ve slovenské Fortuna lize. Domácí FC Nitra vyzve svého soka AS Trenčín, který je navíc jejím konkurentem v tabulce. Přeji příjemné počtení.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.