Fortuna liga Slovensko - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Nitra : Senica - 5. října 2019   17:00

Nitra
Nitra
51' Yenne(vl.)
1:4
(0:2)
Senica
Senica
11' Sulley   • 35' El Moudane   • 63' Didiba   • 78' Castaňeda
Nitra
Šípoš – Kuník, Podhorin, Farkaš (C), Magda – Vrábel (72. Fabiš), Faško – Šefčík (46. Bilovský), Gatarić (46. Fábry), Chobot – Ristovski.
Kuciak – Fábry, Bilovský, Fabiš, Dubeň, Šurnovský, Šimončič.
Senica
Vorel – Didiba, Dias (C), Favaro Amaral, Klapan (83. Ramirez) – El Moudane, Cvek – de Assis, Yenne, Castaňeda (84. Akinyoola) – Sulley (86. Baumgartner).
Taborda – Ramirez, Akinyoola, Baumgartner.

FK Senica dnes byla jasně lepším týmem a z Nitry bere zasloužené tři body. Já vám děkuji za pozornost a přeji hezký večer.
90+2'
90'
Nastavují se 2 minuty.
89'
Nepřesný pas na hrot ofenzívy Senice nevyšel, k míči se dostal pouze Šípoš, který přihrává Magdovi.
88'
Senica drží míč ve své moci a daří se jí nepouštět Nitru do hry. Tento zápas už hosté musí dovést do vítězného konce.
86'
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Sadam Sulley, přichází Denis Baumgartner.
86'
Marek Fábry se dostal do zakončení po centru zleva, jeho pokus letěl nad branku soupeře.
85'
Luis Ramirez se dostal v šestnáctce soupeře k odraženému míči, jeho pokus zastavil první obránce stojící před ním.
84'
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Frank Castaňeda, přichází Samson Akinyoola.
84'
Nepřesné zakončení letělo nad branku Šípoše, ten bude moci rozehrávat od vlastní svatyně.
83'
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Mihovil Klapan, přichází Luis Ramirez.
82'
Vojtěch Vorel zasahoval proti tvrdé ráně k tyči, míč vyrazil na rohový kop. Ten zakončení ze strany Nitry nepřinesl.
81'
Tenton Yenne přihrával velmi špatně do šestnáctky, našel jen Šípoše. Kdyby mu to ale vyšlo, tak má Frank Castaňeda stoprocentní šanci.
80'
Deset minut do konce řádné hrací doby. Senica může přijít o tři body jen vlastními chybami.
78'
Senica dala gól!
FRANK CASTAŇEDA dostal přihrávku do šestnáctky, zasekl si obránce a prostřelil Šípoše. Domácí gólman u této branky nemůže mít úplně čisté svědomí.
77'
Rychlá křídelní akce Nitry nevedla do úspěšného zakončení, centr přečetl Klapan.
76'
Vojtěch Vorel si dal pozor na střelu po trávníku, tu se nepodařilo dostat do sítě zakončujícímu Bilovskému.
75'
Daniel Magda zastavil akci soupeře, avšak faulem. Centrovat před branku Šípoše bude Frank Castaňeda.
74'
Senica výborně šetří čas a zvládá tyto minuty. Momentálně jsou hosté s míčem na útočné polovině.
73'
Senica je momentálně stažena na své polovině hřiště, její hráči nikam nespěchají. Nitra se nedokáže dostat do plynulé kombinace.
72'
Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Ondrej Vrábel, přichází Lukáš Fabiš.
71'
Nitra vymyslela pěknou akci na levém křídle, po přihrávce do šestnáctky ale hosté uklízí míč do bezpečí.
69'
Sofian El Moudane končí na trávníku ve středu pole, píská se faul na jeho osobu.
68'
Hosté získali přímý kop. Míč si znovu vzal Cvek, tentokrát jeho centr domácí dostali odkopem do bezpečí.
67'
Senica drží míč ve středu hřiště. Snaží se hrát jednoduše a nepouštět do hry soupeře z Nitry.
66'
Faul ve středu pole dává míč hostům. Další akci potáhl Frank Castaňeda, zakončení z dálky přesné nebylo.
65'
Kolmice do šestnáctky hostí nevyšla, rozehrávat od své branky tak může Vojtěch Vorel.
63'
Lovro Cvek poslal z přímého kopu výborný centr do malého vápna a obránce JOSS DIDIBA se k míči dostal jako první. Zblízka jej usměrnil za Šípoše.
62'
Senica získala na křídle přímý kop, centrovat bude moci záložník Lovro Cvek.
61'
Sadam Sulley zůstává na trávníku, ošetření podle všeho nutné nebude.
58'
Frank Castaňeda je dnes velmi aktivní, ale i když se nyní dostal před šestnáctku, tak zakončit se mu už nepodařilo
55'
Žlutou kartu dostává Frank Castaňeda (FK Senica).
55'
Frank Castaňeda opět u míče, tentokrát střílel z hranice šestnáctky nad branku Šípoše.
54'
Frank Castaňeda si na křídle ani neškrtl. Tvrdě, ale čistě ho zastavil obránce Magda.
53'
Senica prošla vpřed po pravém křídle, akci tohoto týmu zastavil ofenzivní faul.
52'
Nitra je po vstřelené brance velmi aktivní, znovu se drží s míčem na útočné polovině a snaží se něco vymyslet.
51'
Nitra dala gól!
Ještě to bude drama, protože centr zleva od Chobota si TENTON YENNE snažící se ubránit Ristovskeho sklepl nešťastně do vlastní branky.
50'
Hlavní rozhodčí musel řešit menší výměnu názorů mezi dvěma hráči, emoce ale uklidnil velmi rychle.
49'
Magda poslal aut do šestnáctky, Ristovski míč sklepl a Ondrej Vrábel mířil nepřesně vedle branky.
48'
Domácí začínají druhé dějství aktivně. Drží se na útočné polovině hřiště. Centr do vápna však nebyl úspěšný.
47'
Nitra to zkusila po levém křídle, tam se však její hráči neprosadili a bude z toho jen aut.
46'
Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Nikola Gatarić, přichází Marek Fábry.
46'
Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Samuel Šefčík, přichází Frederik Bilovský.
46'
Fotbalisté Nitry v prvním poločase velmi často propadali v zadních řadách a i když měli šance i oni, tak Senica vyhrává zaslouženě. Aktuální stav je výsledkem dění na hřišti.
45'
44'
Nitra vybojovala na křídle přímý kop. Faškův centr spadl v šestnáctce, více nebezpečí už míč následně nenadělal.
43'
Mihovil Klapan výborně přešel do šestnáctky, pasem na zadní tyč objevil spoluhráče. Frank Castaňeda míč netrefil ideálně, vyboxoval jej David Šípoš.
42'
Nízký centr z přímého kopu se neujal, defenziva Nitry míč okamžitě odkopla pryč ze šestnáctky.
41'
Tenton Yenne potáhl protiútok po levém křídle, poslal centr před pětku a Frank Castaneda akrobatickým způsobem nasměroval míč i za pomoci teči těsně vedle.
40'
Nitra získala přímý kop vhodný na centr. Pas i přišel, Samuel Šefčík ale spoluhráče najít nedokázal.
39'
Center zprava si Yenne v šestnáctce soupeře nenašel, dopředu mohli jít domácí. Akci čistě utnul Didiba.
38'
Senica zakládá akci na své polovině hřiště. Momentálně hosté nikam nespěchají.
37'
Žlutou kartu dostává Oliver Podhorin (FC Nitra).
35'
SOFIAN EL MOUDANE si v šestnáctce zpracoval přesný centr a dostal tak tolik místa, že se mu podařilo po trávníku zakončit přesně k vzdálenější tyči.
34'
Vojtěch Vorel se znovu prezentoval krásným zákrokem, tentokrát vytáhl střelu z dálky zpod svého břevna nad bránu.
33'
Po rohovém kopu hlavičkoval Sadam Sulley do prvního hráče před sebou, následně neprošel ani pokus Didiby a dopředu prošla Nitra. Před Vorlem se sám ocitl Samuel Šefčík, brankář domácího celku předvedl skvělý zákrok.
32'
Sadam Sulley si naběhl mezi dvojici stoperů. Center zprava si nepřebral ideálně, i tak zakončoval. Při bližší tyči byl připraven Šípoš.
31'
Nitra získala na křídle přímý kop. Center směřoval do malého vápna, hosté míč poslali do bezpečí.
30'
Domácí to sice udělali dost kostrbatě, i tak prošli do pokutového území. Ristovski neměl pozici na střelu.
29'
Samuel Šefčík se přes trojici soupeřů neprosadil do šestnáctky Senice, Nitra přesto zůstává na útočné polovině hřiště.
28'
Pavol Farkaš byl úplně sám v šestnáctce hostů, centr z rohového kopu se k němu nedostal. Vzápětí neuspěl ani Podhorin.
27'
Sulley poslal zleva nepřesný centr, míč směřoval přímo do míst, kde se nacházel jen Šípoš.
26'
Yenne nevyhrál hlavičkový souboj. Po výkopu brankáře Vorla se tedy k míči dostávají domácí hráči.
25'
Faško rozehrál rohový kop, defenziva Senice poslala míč velmi rychle do bezpečí.
24'
Didiba vhazuje na pravé straně hřiště. Senica o míč přišla a vpřed se vydali domácí hráči. Usadili se před šestnáctkou.
23'
Dias zkontroloval nepřesnou kolmici do šestnáctky Senice, míč propustil za čáru a rozehrávat může Vorel.
22'
El Moudane vyzkoušel centr na zadní tyč, tam kraloval brankář Šípoš.
21'
Senica se drží na útočné polovině, snaží se najít cestu před branku gólmana Šípoše.
19'
Marian Chobot si pomohl faulem na polovině soupeře, rozehrávat bude brankář Vorel.
18'
Nitra se snaží kombinovat na útočné polovině hřiště, momentálně to však domácím neotvírá cestu do vápna Senice.
17'
Sofian El Moudane přenesl hru doprava, tudy cesta do šestnáctky soupeře nevedla. Akci ukončil ofenzivní faul.
16'
Castaňeda Castaneda dostal pas za obranu soupeře, včas před ním míč odkopl obránce Farkaš.
15'
Cvek končí na trávníku po tvrdém faulu od jednoho ze soupeřů. Nevypadal nejlépe, pokračovat ve hře však může.
14'
Po hlavičkovém souboji skončil na trávníku jeden z hráčů Nitry, po krátké pauze bude v pořádku a může pokračovat ve hře.
13'
Yenne se nedostal k těžké přihrávce na levé křídlo, vhazovat tak mohl obránce Kuník.
11'
Senica dala gól! Frank Castaňeda se krásně dostal zprava do šestnáctky, poslal přesný centr do pětky a špatně hlídaný SADDAM SULLEY rozvlnil síť.
10'
Yenne se snažil prosadit se do vápna soupeře z křídla přes dva hráče Nitry, úmysl se mu však nezdařil.
9'
Matúš Kuník si nedal pozor na pravém křídle. Míč mu utekl od nohy a skončil mimo hřiště.
8'
Rohový kop i pro Nitru. Nízký centr na přední tyči dostali hosté do bezpečí bez větších problémů.
7'
Nitra se opět dostala na útočnou polovinu hřiště, tam její hráči nevymysleli vůbec nic.
6'
Senica získala rohový kop a k hlavičce se dostal Roberto Dias. David Šípoš předvedl fantastický zákrok na brankové čáře.
5'
Senica drží míč ve středu hřiště, kde se s ní snaží kombinovat a postupně se posouvat směrem dopředu.
4'
Nitra získala přímý kop. Centr do malého vápna vyřešil brankář Vorel.
3'
Ristovski zastavil rodící se kontr Nitry, míč přihrál dozadu. Senica se stihla vzadu zformovat.
2'
Sofian El Moudane končí na trávníku, hned v úvodu zde máme tvrdý střet. Záložník hostů bude v pořádku.
1'
FC Nitra

Fotbalisté Nitry neprožívají ideální sezónu, protože po desátém kole jsou na předposledním místě tabulky se ziskem sedmi bodů. Mužstvo zpod Zoboru dosud dvakrát vyhrálo, jednou remizovalo a už sedmkrát prohrálo při celkovém skóre 9:20. Více gólů dostalo jen poslední Pohronie, méně vstřelila pouze Senica. Nitra naposledy prohrála se Slovanem 0:5, předtím nestačila ani na Michalovce. Nejlepším střelcem je pětigólový Milan Ristovski.

FK Senica

Tým ze Záhoří je na tom pouze o trochu lépe než Nitra, protože se nachází na desátém místě se ziskem osmi bodů za dvě výhry, dvě remízy a šest proher. Senica ale poslední dvě utkání neprohrála, remizovala v Trnavě a porazila doma Pohronie a v Senici tak věří v lepší zítřky. K tomu však bude třeba střílet více gólů, „Záhoráci“ zatím vstřelili pouze osm branek a mají nejslabší ofenzivu ve Fortuna lize. Čtyřikrát se trefil Frank Castañeda.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.