Fortuna liga Slovensko - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Trnava : Z. Moravce - Vráble - 1. března 2020   15:30

Trnava
Trnava
77' Orlandić  • 90+3' Sobczyk
2:1
(0:0)
Z. Moravce - Vráble
73' Ďubek
Trnava
Rusov – Turňa, Izuchukwu, Mitrea (C), Krč (75. Yao) – Bamidele Isa (76. Vukojević), Gamboš, Tesija, Moenza (59. Tavares) – Sobczyk, Orlandić.
Kamenár – Pereira, Grendel, Horvát, Vukojević, Yao, Tavares.
Kružliak – Hancko, Hrmo
Štadión Antona Malatinského
2266 diváků
Chovan – Tóth, Asanović, Pintér, Brašeň – Hrnčár, Ďubek (C), Sloboda, Richtárech (65. Duga), Kovaľ (89. Švec) – Cmiljanić (79. Mészáros).
Pindroch – Grozdanovski, Švec, Duga, Chren, Henrique, Mészáros.

90+4'
90+3'
Trnava právě vstřelila branku! Už v nastavení, pár sekund před koncem!
90+2'
Již běží druhá minuta nastavení.
89'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Martin Kovaľ, přichází Jakub Švec.
83'
Orlandič se dostal s míčem před Chovana a lobem ho chtěl přelstít. Chyběly centimetry a Trnava by vedla.
Dnešní utkání sleduje 2266 diváků.
79'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Boris Cmiljanić, přichází András Mészáros.
77'
Trnava právě vstřelila branku!
Autorem branky je PETAR ORLANDIĆ.
76'
Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Yusuf Bamidele Isa, přichází Dijan Vukojević.
75'
Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Jakub Krč, přichází Yann Yao.
73'
Zlaté Moravce daly gól! Autorem branky je TOMÁŠ ĎUBEK.
72'
Žlutou kartu dostává Petar Orlandić (FC Spartak Trnava).
70'
Žlutou kartu dostává Yusuf Bamidele Isa (FC Spartak Trnava).
69'
Dva hráči se srazili v šestnáctce Rusova, budou v péči lékařů.
67'
Žlutou kartu dostává Matúš Turňa (FC Spartak Trnava).
65'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Dávid Richtárech, přichází Denis Duga.
61'
Žlutou kartu dostává Martin Gamboš (FC Spartak Trnava).
59'
Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Malkolm Moenza, přichází Rafael Tavares.
58'
Krč zůstal na moment ležet na zemi, po souboji je už ale v pořádku a hrajeme dál.
53'
Šance Trnavy zůstala přeměněná, po přihrávce z vnitřku šestnáctky se dostal ke střele Orlandič. Následně už byl signalizován ofsajd.
48'
Žlutou kartu dostává Antonio Asanović (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
46'
45'
45'
Žlutou kartu dostává Dávid Richtárech (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).
43'
Orlandič si neuhlídal ofsajdové past a rozhodčí akci přerušil. Šanci měl výbornou, průnikové přihrávka z pole byla z těch lepších.
37'
Odkop Chovana skončil až u Rusova, Cmiljanič neměl nárok hrát tuto akci.
33'
Ozývá se pískot na adresu domácích hráčů.
31'
Hosté se usadili na dostřel brány Spartaku, ale Ďubekova střela byla blokována. Vion zůstává při míči
26'
Centr do šestnáctky a k hlavičce se dostal Sobczyk, jeho pokus mířil nad bránu Chovana.
21'
Po dvaceti minutách je fotbal podprůměrný a skóre bezbrankové. Počasí také nedělá velkou radost. V Trnavě hustě prší.
16'
Moenzov center adresáta v bílém nenašel, Vion se ubránil.
13'
Faul pro Spartak, stalo se tak již na polovině soupeře a uvidíme přímý kop.
9'
Postupný útok Trnavy skončil na levém obránci hosty, Chovan pošle míč do hry.
6'
Před Hrnčárem sebral míč na zemi Rusov, trnavský gólman si dal pozor, sledoval hru a vyplatilo se.
4'
Tešija při centri do šestnáctky faulován, přímý kop pro Spartak.
2'
Domácí hrají v bílém, hosté v tmavých dresech. Výkop měli domácí.
1'
V 21. kole slovenské Fortuna ligy hostí Spartak Trnava na svém stadionu rivala ze Zlatých Moraviec. Zápas začíná v 15.30.

Domácí v posledním kole prohráli po ostudném výkonu v Senici 0: 2.A bojují o první šestku, aktuálně jsou na sedmém místě o skóre za Trenčínem a o dva body za Michalovcemi.Klub si je vědom jak vypadal výkon hráčů na Záhorí a pro fanoušky si připravil omluvu a prvních tisíc piv jde na účet klubové kasy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.