Fortuna liga Slovensko - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Z. Moravce - Vráble : Trenčín - 7. března 2020   15:30

Z. Moravce - Vráble
22' Sloboda  • 50' Švec
2:0
(1:0)
Trenčín
Trenčín
Pindroch – Brašeň, Asanović, Pintér, Hrnčár – Kovaľ, Sloboda, Duga, Švec – Mészáros (73. Kelemen), Ďubek (C) (84. Richtárech).
Chovan – Grozdanovski, Chren, Richtárech, Orávik, Henrique, Kelemen.
Trenčín
Bergsen – Ligeon (61. Comvalius), Kapuadi, Križan, Šulek (C) – El Mahdioui – Zubairu (55. Kadák), Roguljić – van Kessel, Čataković (46. Depetris), Bukari.
Šemrinec – Koolwijk, Comvalius, Kadák, Slávik, Kpekawa, Depetris.

Domácí se radují z vítězství, zdolali Trenčín 2:0. Ti jsou tak zaslouženými vítězi a Trenčín bude mít co dohánět. Loučím se s vámi.
90+3'
90+2'
Hosté se snaží a vkládají síly do útoku, ale marně.
Dnešní utkání sleduje 1116 diváků.
90'
Budou se nastavovat 3 minuty.
88'
Bukari nenašel Depetrisa, který mohl zakončit do prádzné branky.
86'
Van Kesselův centr zblokovaný.
84'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Tomáš Ďubek, přichází Dávid Richtárech.
83'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Jakub Švec, přichází Cabral.
82'
Trenčín obstřeloval branku domácích, ale žádný centr neohrozil branku.
81'
Roh domácích nepřinesl zakončení, hosté míč odvrátili.
80'
Píská se ofsajd domácích.
78'
Kelemen se neprotalčil k míči a stoper hostů mu ji odkopl.
77'
Šance pro hosty! Depretris se dostal do zakončení, jenže jen do středu branky zakončil.
75'
Další faul hostů z Trenčína.
73'
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází András Mészáros, přichází Marko Kelemen.
71'
Žlutou kartu dostává Richard Križan (AS Trenčín).
70'
Ofenzíva hostů stále bezzubá i po příchodu nových tváří.
68'
Trenčín má možnost standartky po faulu Hrnčáre.
67'
Hosté bezhlavě nakopávají míč do vápna, ale obrana výborně odvrací.
65'
Hrnčár zastavil čistě protihráče a získal aut pro své mužstvo.
64'
Trenčínu se čas krátí a nemá ani náznaky zakončení.
63'
Švec hledal Meszárose, ale přihrávka nebyl příliš přesná.
62'
Trenčín už využil 3 střídání a už dále nemůže střídat.
61'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Ruben Ligeon, přichází Ivenzo Comvalius.
59'
Mészáros se dostal do dobré příležitosti, ale zakončení se mu nepovedlo.
58'
Ligeon zřejmě schytal úder do tváře a rozhodčí tak přerušil hru.
56'
Bukariho centr zkrotil Pindroch, Trenčín pomalu ztrácí naděj.
55'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Abdul Zubairu, přichází Jakub Kadák.
53'
Van Kessle zakončoval, avšak Hrnčár mu do střely vběhl.
52'
Trenčín je v komplikované situaci s ohledem na boj do první šestky.
50'
Zlaté Moravce daly gól!
2:0. Velký problém pro hosty. Bergsen nevyboxoval míč a Mészáros našel před brankou JAKUBA ŠVECA, který s touto příležitostí neměl problém. Asistence: András Mészáros.
48'
Kapuadi vybojoval míč pro hosty, Zubairu tak může pokračovat v útoku.
46'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Hamza Čataković, přichází David Depetris.
46'
První poločas byl lepší pro tým domácích, kteří vedou zaslouženě 1:0. Uvidíme, co přinese druhý poločas. Jediným střelcem je tedy Sloboda. Druhý poločas začne zhruba v 16:35.
45+1'
45+1'
Rohový kop domácím nic nepřinesl.
45'
Hosté nemají ještě ani jednu střelu na branku. Bude se nastavovat minuta.
43'
Bergsen nepřesně přihrává a k míči se dostává soupeř.
41'
Kapuadiho nákop nikoho nenašel, domácí tak lehce míč získávají.
40'
Hra ztrácí tempo, Slobodův centr končí mimo hříště.
38'
Van Kessel centroval pouze do rukavic Pindrocha.
35'
Hosté mají dobrou strandartku na pravé straně.
34'
Zubairu spritoval přes celé hřiště, ale ani tak Trenčín nic nevymyslel.
33'
Hrnčář se dostal do šance po centru, ale míč špatně trefil.
31'
Kovaľ v dobré pozici trefil pouze Bergsena a poté se k tomu ještě píská ofsajd.
30'
Šulek nezpracoval přihrávku a míč je mimo plohcu.
29'
Pinter zastavil kapitána hostů a míč si bere pro sebe.
27'
Pěkná střela Brašeňa z levé strany vápna, Bergsen však střelu vyráží na roh!
25'
Komplikace pro Trenčín, jelikož tato branka je posouvá na 7. místo. Hra se kouskuje a často se nachází mimo hřiště.
22'
1:0. Ďubek utekl obraně hostů a trefil pouze Bergsena, k odrazu se dostal ANTON SLOBODA a doráží míč do prázdné branky. Bez asistence.
21'
Žlutou kartu dostává Aschraf El Mahdioui (AS Trenčín).
20'
Bukari se tenktokrát dostával do zakončení, těsně před střelou ale obrana zasáhla.
19'
Bukari svůj pád přifilmoval, žlutá však nepřichází.
17'
Trnava vede v Dunajské Strede, což znamená, že Trenčín tabulkou klesá na 6. místo.
16'
Míč mají stopéři Trenčína a zakládají postupný útok.
14'
Denis Duga posílá centr pouze do rukavic brankáře hostů.
13'
Meszároš faulovaný na polovině a Asanovič bude rozehrávat.
12'
Hosté jsou nastěhováni na polovině domácích, ale hrají zatím příliš pasivně.
10'
Križan poslal malou domů na Bergsena, který byl u míče o něco dříve než Meszároš, jinak by domácí šli asi do vedení.
9'
Roguljič se dostal k odrazu, jenže jeho zakončení mířilo mimo branku.
8'
Hra se přesouvá do obranných řad domácích.
6'
Kovaľovo zakončení je tečované a ViOn má první roh v zápase.
4'
Bergsen sbírá nákop domácích, bez větších problémů.
3'
Abdul Zubairu se snažil najít přihrávkou spoluhráče v útoku, jenže obrana domácích přihrávku zablokovala.
2'
Po sérii vhazování Trenčín nic nevymyslel.
1'
Výkop mají hosté, ale po krátké době se do šance drali domácí díky Ďubekovi. S jeho střelou si ale poradil brankář hostů.
1'

FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: Pindroch – Brašeň, Asanović, Pintér, Hrnčár – Kovaľ, Sloboda, Duga, Švec – Mészáros, Ďubek (C).
Náhradníci: Chovan – Grozdanovski, Chren, Richtárech, Orávik, Henrique, Kelemen.

AS Trenčín: Bergsen – Ligeon, Kapuadi, Križan, Šulek (C) – El Mahdioui – Zubairu, Roguljić – van Kessel, Čataković, Bukari.
Náhradníci: Šemrinec – Koolwijk, Comvalius, Kadák, Slávik, Kpekawa, Depetris..
22. kolo slovenské FORTUNA LIGY
V dnešním zápase se střetnou domácí Zlaté Moravce – Vráble a jejich soupeřem budou hosté z Trenčína. Domácí jsou na 9. pozici s 23 body (20:28), hosté jsou na tom o něco lépe a drží se 5. pozici s 27 body (39:33). Tabulka je velmi vyrovnaná, mezi čtvrtým a sedmým místem je rozdíl pouze jednoho bodu, týmy na páté až sedmé pozici mají dokonce shodný počet bodů. Pro oba týmy to bude velmi důležitý zápas, pokud se domácí budou chtít dostat do skupiny o titul, měli by vyhrát aby snížili bodové manko. Pro Trenčín je to opačný příklad, budou se chtít ve skupině o titul udržet, takže motivace ze strany hostů bude určitě taky velká. Po zimní pauze domácí nedokázali z posledních 3 zápasů ještě ani jednou vyhrát, Trenčín je na tom lépe a prohrál z posledních 3 zápasů pouze jeden zápas a to s lídrem Fortuna ligy – Slovanem Bratislava.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.