Fortuna liga Slovensko - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Trenčín : ŠKF Sereď - 29. listopadu 2020   14:00

Trenčín
Trenčín
35' Križan
1:0
(1:0)
ŠKF Sereď
ŠKF Sereď
Trenčín
Šemrinec – Slávik, Križan, Šulek, Pirinen – El Mahdioui, Kadák, Roguljić (C) – Ghali (79. Gajdoš), Depetris, Tučný.
Kukučka – Kapuadi, Čataković, Zubairu, Mazanovský, Gajdoš, Ikoba.
ŠKF Sereď
Yakubu – Morong, Michalík (C), Ba, Slaninka (82. Jarovič) – Adekuoroye, Duranski (46. Tatranský) – Iván (73. Jureškin), Potoma (73. Beom-geun), Bušnja (88. Mečiar) – Lačný.
Ayotunde – Beom-geun, Čelikovič, Jureškin, Pankarićan, Tatranský, Jarovič, Mečiar.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 2:3. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 15:18.
Je konec! Trenčín v dnešním souboji dokázal porazit Sereď nejtěsnějším možným výsledkem 1:0 a získává cenné tři body. Trenčín udeřil z jediné velké šance první půle. Deset minut před přestávkou se prosadil Richard Križan. Po změně stran tempo hry hodně opadlo a hosté se nedostali do šancí. Domácí si vítězství s přehledem pohlídali.
90+2'
90+1'
Nastavují se dvě minuty!
90'
Utkání se velmi rychle chýlí ke svému konci a domácí Trenčín stále bez větší námahy drží těsné vedení. Sereď hraje bez míče.
89'
Už i hostující brankář Yakubu vyrazil daleko z pokutového území a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou.
88'
Střídání v týmu ŠKF Sereď: ze hřiště odchází Denis Bušnja, přichází Martin Mečiar.
87'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Abdul Zubairu, přichází Hamza Čataković.
86'
Miloš Lačný se v pokutovém území tlačil k centru z pravé strany, jenže v těžké pozici nedokázal zakončit.
85'
Ani jeden z týmů se během nepříznivých fotbalových podmínek nedostává do zakončení. Hraje se hodně opatrně.
83'
Hosté se znovu tlačí do útoku, jenže akce Seredě většinou končí nepřesnou přihrávkou v blízkosti velkého vápna.
82'
Střídání v týmu ŠKF Sereď: ze hřiště odchází Martin Slaninka, přichází Senad Jarovič.
81'
Hostující kouč se v posledních minutách snaží svému týmu pomoci. Nyní připravuje další střídání.
79'
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Abubakar Ghali, přichází Artur Gajdoš.
78'
Hostující celek pomalu stupňuje závěrečný tlak. Domácí brankář však nemusel řešit nějakou těžkou situaci.
77'
Tatranský se parádně prosmýkl do pokutového území, kde ještě hledal Lačného, ale jeho pobídka byla nepřesná.
76'
Miloš Lačný si naběhl na přihrávku na hranici velkého vápna, odkud zakončil pravačkou, ale jeho dělovka nemířila mezi tři tyče.
75'
Hosté jsou v posledních minutách o něco aktivnější, ale stále se nemohou dostat do zakončení.
73'
Střídání v týmu ŠKF Sereď: ze hřiště odchází Denis Potoma, přichází Bae Beom-geun.
Střídání v týmu ŠKF Sereď: ze hřiště odchází Alex Iván, přichází Roko Jureškin.
71'
Hosté získali míč na polovině hřiště, postupně se dostali do blízkosti velkého vápna, jenže tam o míč zase rychle přišli.
70'
Do konce dnešního souboje zbývá posledních dvacet minut a domácí Trenčín zatím stále drží těsné vedení.
69'
Fotbalisté Trenčína už se znovu usadili na polovině soupeře a hledají si cestičku do pokutového území soupeře.
68'
Jenže ani následná rozehrávka nebezpečí pro domácí svatyni nepřinesla. Fotbalisté Trenčína se brání bez problémů.
67'
Iván byl faulován na polovině soupeře a vybojoval pro hostující celek rozehrávku přímého kopu v blízkosti velkého vápna.
66'
Žlutou kartu dostává Adam Tučný (AS Trenčín).
65'
Oba týmy se postupně střídají v ofenzivě, jenže ani jeden z celků se nedostává do zakončení.
64'
Jakub Kadák chtěl nákopem na pravou stranu rozběhnout spoluhráče, ale jeho pobídka byla příliš dlouhá.
63'
Domácí fotbalisté nehrají po změně stran natolik aktivně jako v prvním poločase. Nyní se bojuje ve středu pole.
61'
Tatranský se dostal do zakončení z dobré pozice, ale domácí brankář proti jeho ráně skvěle zasáhl!
60'
Je za námi hodina hry a domácí Trenčín si nadále drží těsné vedení. Obrana domácího celku navíc brání na jedničku.
59'
Aschraf El Mahdioui pokračuje ve střelecké aktivitě z prvního poločasu. Domácí fotbalista si však zapomněl seřídit mířidla.
57'
Depetris byl faulován v blízkosti pokutového území a díky skvělému krytí míče získal pro domácí Trenčín přímý kop z dobré pozice.
56'
Žlutou kartu dostává Abubakar Ghali (AS Trenčín).
54'
Hosté zahrávali rohový kop. Centrovaný míč se snesl na značku pokutového kopu, odkud přišlo nepřesné zakončení.
53'
Hosté mohli vyrovnat! Do vápna přiletěl nebezpečný centr. Richard Križan chtěl míč odehrát do bezpečí, ale málem si vsítil vlastní gól!
52'
Pirinen vyslal zajímavou kolmici mezi obránce hostujícího celku, ale David Depetris se k jeho pobídce nedostal.
51'
Střídající Tatranský si skvěle pokryl míč tělem a byl faulován. Hostující celek může pokračovat v kombinaci.
50'
Hosté hrají po přestávce mnohem aktivněji a tlačí se do útoku. Obrana Trenčína zatím hraje velmi pozorně.
49'
Depetris se vydal do samostatného průniku, jenže měl proti sobě přesilu obránců, kteří jej nepustili do pokutového území.
48'
Depetris si pohybem řekl o přihrávku za obranu soupeře, nicméně pobídka byla moc prudká a skončila u zadáků hostů.
47'
Sereď se hned v úvodu druhého poločasu vydala do útoku, jenže akce po pravém křídle skončila velmi nepřesným centrem.
46'
Střídání v týmu ŠKF Sereď: ze hřiště odchází Filip Duranski, přichází Filip Tatranský.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější fotbalisté domácího Trenčína, kteří od úvodních minut hráli aktivně, jenže se dlouho nemohli dostat do šancí. Deset minut před přestávkou ale otevřel skóre Richard Križan. Do kabin se proto odchází za stavu 1:0.
45'
45'
Po secvičeném signálu se v pokutovém území dostal do zakončení Depetris, ale domácímu útočníkovi zakončení nesedlo.
44'
Domácí celek předvedl velmi rychlý přechod do útoku, po kterém získal alespoň rohový kop.
43'
Aktivní Jakub Kadák vypálil zpoza pokutového území, jenže ani jeho dělovka nenašla cestu za záda pozorného brankáře hostů.
42'
Hostující brankář Yakubu znovu prokázal fantastické čtení hry. Gólman Sereďe v poslední chvíli přikryl míč před soupeřem.
41'
V posledních minutách je hodně aktivní také Tučný. Ani jeho další centr nenašel cestičku před branku Sereďe.
40'
Trenčín se pět minut před přestávkou pokusil zaútočit vysokým nákopem, jenže přihrávka skončila v prostoru, kde kralovali hosté.
39'
Miloš Lačný dostal krásnou přihrávku na polovinu soupeře, jenže podle asistenta rozhodčího si nepohlídal ofsajd.
38'
V závěru prvního poločasu oba týmy poněkud zvýšily svou aktivitu. Domácí Trenčín už znovu hraje s míčem na kopačkách.
37'
Hosté mohli bleskově vyrovnat! Denis Bušnja vypálil z hranice velkého vápna, ale brankář jeho ránu skvěle schoval do rukavic!
35'
Trenčín právě vstřelil branku!
Domácí Trenčín se nakonec dostává do vedení ještě před přestávkou! Trenčín zahrával rohový kop, jehož exekuce se ujal Tučný. RICHARD KRIŽAN si na míč naskočil a otevřel skóre!
34'
Jakub Kadák se v pokutovém území tlačil za prudkým centrem z levé strany, jenže obránce před ním na poslední chvíli stačil zasáhnout.
33'
Igor Šemrinec se na malou chvíli musel probrat z nudy. Domácí brankář přečetl nevydařenou kombinaci soupeře a schoval míč do rukavic.
32'
Juha Pirinen našel prudkou přihrávkou spoluhráče na pravé straně, nicméně ani on si se zpracováním nepotykal. Pokračuje duel plný nepřesností.
31'
Martin Slaninka zůstává po jednom ze soubojů ležet na trávníku a bude potřebovat ošetření. Hra je tak přerušena!
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme velmi bojovný duel. Trenčín sice drží míč, ale na první šanci stále čeká.
29'
Domácí útočník Depetris v souboji na polovině soupeře nechtěně přišlápl nohu Morongovi. Hosté budou rozehrávat.
28'
Aschraf El Mahdioui znovu fauloval na polovině soupeře. Tentokrát se rychle omluvil a vyhnul se žluté kartě.
27'
Tidiane Djiby Ba si naběhl na přihrávku za obranu soupeře, jenže si nedal pozor na své postavení a nechal se lapit v ofsajdové pasti.
26'
Aschraf El Mahdioui fauloval na polovině soupeře, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího.
25'
Igor Šemrinec si nyní doslova vychutnal situaci, při které si došel pro nepřesný centr z levé strany hrací plochy a ukryl míč do rukavic.
24'
Adam Morong odcentroval z levé strany do pokutového území domácího celku, kde si dal pozor domácí brankář a došel si pro míč.
23'
Domácí celek sice po většinu času kombinuje na polovině soupeře, jenže nikdo v dresu Trenčína se zatím nedostává do zakončení.
22'
Jakub Kadák chtěl zrychlit další akci domácího celku, ale jeho pobídka byla příliš prudká a skončila u obránců soupeře.
21'
Aschraf El Mahdioui se znovu dostal do střelecké pozice v blízkosti velkého vápna, jenže ani v tomto případě nemířil mezi tři tyče.
20'
Trenčín chtěl při přechodu do útoku znovu využít Depetrise, jenže domácí útočník měl hodně těžkou pozici a rychle přišel o míč.
19'
Hosté se po delší době snažili dostat do útoku, jenže vinou nepřesné rozehrávky přišli o míč.
18'
Tidiane Djiby Ba zůstal po jednom ze soubojů ležet na trávníku, ale podle všeho bude schopen nadále pokračovat ve hře. Hosté si alespoň odpočinou.
17'
Aschraf El Mahdioui vyzkoušel své střelecké štěstí zakončením z úctyhodné vzdálenosti. Yakubu jeho ránu schoval do rukavic.
16'
Trenčín rozjel další postupnou kombinaci, ale obrana soupeře je zatím pozorná. Hráči hostujícího celku stojí blízko u sebe.
15'
Kombinace Trenčína na polovině soupeře je zatím poněkud kostrbatá. Rozehrávku domácího celku brzdí nepřesnosti.
14'
Mathew Yakubu našel krásnou přihrávkou Moronga, který ihned spěchal do útoku, ale důrazný Tučný jej zastavil čistě.
13'
Sudí si všiml nedovoleného zákroku na levé straně a odpískal přímý kop ve prospěch domácích. Trenčín zatím hraje skvěle.
12'
Jakub Kadák znovu dokázal odcentrovat do pokutového území soupeře, jenže zadáci Sereďe znovu dokázali zasáhnout.
10'
Trenčín vstoupil do dnešního souboje velmi aktivně a už znovu kombinuje na polovině soupeře. Sereď se zatím pouze brání.
9'
Abubakar Ghali kouzlil na pravé straně, jenže i proti němu skvěle vystoupil obránce, který mu zamezil ve vyslání nebezpečné přihrávky.
8'
Aschraf El Mahdioui se snažil odcentrovat do pokutového území, ale obrana soupeře si na jeho pobídku dala pozor a odehrála míč do bezpečí.
7'
Jakub Kadák se prodíral do blízkosti pokutového území, jenže jeho akci zastavil nedovoleným zákrokem Filip Duranski. Domácí zůstanou u míče.
6'
David Depetris spěchal za přihrávkou na polovinu soupeře, jenže byl dobře bráněn a neprosmýkl se do střelecké pozice.
5'
Alex Iván si naběhl na dlouhou přihrávku na polovinu soupeře, ale důrazný obránce před ním míč odhlavičkoval.
4'
Hosté po dvou faulech domácích kombinovali na polovině Trenčína, jenže ani hráči hostujícího celku se zatím nedostali do střelecké pozice.
2'
Miloš Lačný skvěle napadal rozehrávku soupeře a nepustil hráče Trenčína do prostoru, ze kterého by šlo zakončit.
1'
Domácí fotbalisté obstarali výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Trenčín dnes nutně potřebuje získat tři body.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu.

AS Trenčín: Šemrinec – Slávik, Križan, Šulek, Pirinen – El Mahdioui, Kadák, Roguljić (C) – Ghali, Depetris, Tučný.
Náhradníci: Kukučka – Kapuadi, Čataković, Zubairu, Mazanovský, Gajdoš, Ikoba.

ŠKF Sereď: Yakubu – Morong, Michalík (C), Ba, Slaninka – Adekuoroye, Duranski – Iván, Potoma, Bušnja – Lačný..
Vzájemný zápas

Dnešní soupeři se spolu utkali v polovině září. V duelu se zrodila remíza 1:1.
Dnes budeme sledovat souboj dvou týmů ze spodních pater ligové tabulky. Hostující Sereď získala ve třinácti zápasech patnáct bodů a zatím drží osmou pozici. Domácí Trenčín prožívá ještě mnohem horší sezónu. Ve čtrnácti duelech získal jen jedenáct bodů a patří mu dvanáctá pozice. Hosté naposledy remizovali bez branek s Ružomberokem, zatímco Trenčín prohrál v Žilině.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání slovenské ligy mezi AS Trenčín a ŠKF Sereď. Výkop je stanoven na 14 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.